Autor Zpráva
Mirkg
Profil *
Mám dotaz,

zvažuji si nechat udělat druhé webovky.

U prvních webovek mám tzv. 2 produkty - příklad - boty a ponožky.

Jeden produkt chci dát - ponožky - pod jiným textem a jinou doménou právě do druhých webovek.

Zároveň chci 1 webovky dál nechat na webu.

Jelikož je to na firmu, prý musí mít každý web plnou adresu s IČ. Nebudu si přece dělat kvůli 2 webům - 2 firmy s jinými adresami.

Moje otázka zní - pokud u druhých použiji z prvních jen stejný kontakt s plnou adresou a IČ + stejné ilustrační fotky bez popisu, ostatní u 2 webu doplním novými popisy, texty -

nebude ty oba weby vyhledávač hodnotit jako duplicitní.

U fotek nebudou žádné popisky.

Nebo i fotky bych byl schopen do druhého webu dát jiné, zůstala by tedy jen shodná adresa v kontaktech.

Názvy webů se lišily v názvech, v obou nebude mimo kontaktu figurovat moje jméno.

Nebo poraďte, jak na to.

Děkuji.

Mirkg
jenikkozak
Mirkg:
Ale k čemu to bude dobré? Na prezentování dvou produktů přece bohatě stačí jeden web.
Mirkg
Profil *
Např. Slavona.cz má také 2 weby - na 1 a 2 straně SEZNAMU na klíč.slovo eurookna

http://search.seznam.cz/?q=eurookna&aq=&oq=&sourceid=szn-HP&thru=

www.eurookna-sc.cz/

http://search.seznam.cz/?q=eurookna&count=10&pId=NmauDcTnwPp1eNMEMEY8&from=11

Proč asi ?

Prostě chci být více na netu vidět a nevyhovuje mi, že na 1 webu se mi na klíč.slovo - zobrazuje jen vybraná sekce 1 produktu, která je v podsekci pod hlavním produktem od kterého tzv. vycouvávám.

1 webu daleko více sekcí, protože ty produkty je prostě mají.

Teď chci mít na 2 webu produkt, který upřednostňuji a bude - zobrazen v podsekcích, ale pořád to bude jeden produkt. Zároveň chci zachovat i další produkty na 1 webu.

Prosím tedy o zodpovězení mé pův.otázky - budou stránky duplicitní ?

Slavona má na obou také uveden stejný kontakt.

Takže zas to tak asi nevadí.
jenikkozak
Mirkg:
Prosím tedy o zodpovězení mé pův.otázky - budou stránky duplicitní ?
Pokud bude na každém webu něco jiného, pak duplicitní samozřejmě nebudou.
A jinak ano, vyhledavač pozná, že dva obrázky jsou stejné a při vyhledávání obrázků pravděpodobně zobrazí uživateli jen jeden z nich.
Mirkg
Profil *
ok to jsem chtěl vědět
dík
Mirkg
LudekBrno
Mirkg:
Pokud se nejedná o e-shop s přímým prodejem, ale třeba jen o představení produktu, který se prodává pouze přes kamenné obchody, tak IČ ani jiné identifikační údaje být uváděny nemusí. Žádné takové nařízení neexistuje. Pokud se však jedná o e-shopy, tak samozřejmě je povinné IČ, sídlo a všechny kontaktní údaje uvést na každém takovém webu, kde je možno zboží přímo objednat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: