Autor Zpráva
phmedia
Profil
Ahoj všichni,
mám takový delikátní problém na jednom webu říkejme mu třeba web.cz mám na adresách spuštěny weby pro jednotlivé pobočky společnosti např web.cz/spolecnost-1/ a potřeboval bych pro tyto weby udělat nějakou optimalizaci, aby byli k nalezení v googlu

původně to byli samostatné domény spolecnost-1.cz, které nyní přesměrovávám z domény spolecnost-1.cz na spolecnost-1.web.cz a odtud se to pak dostane na web.cz/spolecnost-1/ nevím jestli to dělám dobře a potřeboval bych poradit ty podweby totiž vůbec nenajdu ve vyhledávání

nikdy jsem toto nedělal a potřeboval bych poradit

Díky moc, jakákoliv rada mi moc pomůže
jenikkozak
Profil
phmedia:
Můžete prosím uvést konkrétní příklad?
Davex
Profil
phmedia:
Nějak jsem nepochopil, s jakým záměrem k tomu došlo, a proto prosím o upřesnění.

1) Z jakého důvodu došlo k přesunu webových prezentací ze samostatných domén do podadresářů?
2) Weby na samostatných doménách byly před přesměrováním k nalezení? Jsou i teď a pouze se nezobrazuje nová adresa ve vyhledávači?
3) Nyní je web spolecnost-1.cz přesměrován na subdoménu spolecnost-1.web.cz, a odtud přesměrován do podadresáře web.cz/spolecnost-1/? (Nejlepší by bylo přesměrovat přímo do podadresáře a neobcházet dvojím přesměrováním přes subdoménu.)
4) Jak je přesměrováno? HTTP hlavičkou (jakou), meta tagem refresh, JavaScriptem?
5) Před jak dlouhou dobou k této změně došlo?
6) V podadresářích jsou stejné stránky se stejným obsahem jako byly na samostatných doménách?
7) Jsou přesměrovány všechny jednotlivé stránky ze starých adres na odpovídající nové adresy?
8) O jaké konkrétní domény se jedná a na jaké fráze se mají stránky objevit ve vyhledávání?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0