Autor Zpráva
martos
Profil *
Četl jsem v poslední době pár článků o linkbuildingu. Píše se, jak je to důležité ale na druhou stranu se celkem zavrhuje výměna odkazů, odkazy v patičce nebo v šabloně na nějakém místě, zavrhuje se používání stejného anchortextu, zavrhuje se hromadný linkbuilding v krátkém časovém intervalu, odsuzují se katalogy a všeobecné PR weby popř. weby s jinou tématikou atd. Připadne mi pak, že se nesmí vlastně nic. Ten web, který je oborový je vesměs konkurence, která nechce měnit. Co tedy je a není pravda? Jak tedy linkbuilding ideálně naplánovat a realizovat?
ninja
Profil
Ideální jsou přirozené odkazy. Tedy takové, které jsou na nějaké stránce proto, že jsou užitečné návštěvníkům dané stránky.

Vedle konkurence v oboru budou existovat jistě nějaké informativní weby, fóra s dotazy na dané téma, zpravodajské články, klienti, dodavatelé, atd.
Marek Prokop
Profil
V každém oboru vznikají přirozené zpětné odkazy trochu jinak. Pro začátek si vezměte třeba http://ahrefs.com/ a analyzujte, jak vznikají v tom Vašem.
pepperos
Profil
A nebo se koukněte na konkurenční web, dejte do opensiteexplorer.org či jiné podobné služby a koukněte, odkud vedou odkazy na konkurenci.

Cody
Profil
pepperos:
A nebo se koukněte na konkurenční web, dejte do opensiteexplorer.org či jiné podobné služby a koukněte, odkud vedou odkazy na konkurenci.

Což ale neřekne nic o tom, co se může a co se nemůže.

martos:
Trocha self-proma H1.cz. Vše důležité se můžete dozvědět na našem celodenním školení. http://www.h1.cz/skoleni/skoleni-linkbuildingu
pepperos
Profil
Cody: Doplňoval jsem na post Marka Prokopa.
ditri
Profil
A když v mém oboru přirozené odkazy nevznikají tak je mám vytvořit? Tedy budovat informační weby, fora a psát články?
Cody
Profil
ditri:
Doporučuji si nejdřív něco o kvalitním linkbuildingu nastudovat. Nemyslím to zle, ale ptáte se na poměrně základní věci a správná odpověď rozhdoně nezabere pár řádku. Vážně běžte na nějaké solidní školení o linkbuildingu nebo si přečtěte e-book od Michala Kubíčka o linkbuildingu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0