Autor Zpráva
Dinococcus
Profil
Čaute,
mám taký problém, že mi v google vyhladavani nezobrazuje profilovu fotku a autorstvo pri strankach Bioweb.genezis.eu, ako to napr. zobrazuje Dušana pri jakpsatweb.cz. Rich snippet tool mi nehlasi žiadny problém, t.j. ukážka vyzerá tak ako by mala - profilová fotka + autor: Peter Pančík, rovnako aj v časti Autor vypisuje status OVERENÉ. Aj v google+ profile mám Bioweb uvedený medzi stránkami, kam prispievam. V hlavičke index.php mám uvedený riadok: <link rel="author" href="https://plus.google.com/113278658676746611557?rel=author">. Prečo mi to teda v googli nezobrazuje ako by malo ? Má so mnou google nejaký problém ? Alebo som niečo nepochopil čo som mal ? vďaka za rady

Peter
Cody
Profil
Pokud test dopadl správně, tedy po technické stránce je vše v pořádku, asi bych vyčkal.
ninja
Profil
Google tyto informace zobrazít může, ale nemusí. Jak píše Cody, trpělivost a získávejte reputaci.
Dinococcus
Profil
Dobre teda, budem čakať. Sak som čítal upozornenie, že google to nemusí naozaj zobraziť.
Yuhů
Profil
Já jsem ještě navíc odkazy na svoje stránky nacvakal do profilu do položky contributors. Jestli to s tím souvisí, to nevím. A trvalo to asi měsíc nebo dva, než se mi začalo autorství u článků zobrazovat.
pepperos
Profil
Někteří lidé dle toho, co psali na blozích, čekali třeba 6 měsíců. Takže asi čekat je nejlepší.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0