Autor Zpráva
Filipinho23
Profil
Prosím Vás poradte mi ako "topovať" webstránku na vyhladávačoch... ďakujem pekne.
jenikkozak
Profil
Filipinho23:
Co si tím topováním představujete? Můžete si koupit reklamu (Sklik u Seznamu, AdWords u Google). Pokud jde o zlepšení pozice stránek ve výsledcích vyhledávání, tvořte kvalitní obsah a dejte o něm vědět veřejnosti.
Pokud chcete konkrétní radu, buďte konkrétnější.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na Filipinha23:
Nic ve zlém, ale ten dotaz je trochu naivní, asi jako ptát se, jak prodat více zboží než konkurence. Jednoduchá odpověď: Buď lepší než všichni ostatní.

Dostat svou stránku na přední místa ve vyhledávačích by chtěl každý, komu záleží na návštěvnosti, a je to tím těžší, čím větší konkurence je v daném oboru. Metod, jak toho dosáhnout, je víc, nicméně základem je kvalita a přínos webu pro uživatele a respektování pravidel vyhledávačů. Pro začátek se můžeš podívat třeba na základy SEO na Seznamu.

Aby vyhledávač stránku vůbec našel, musí na ni směřovat minimálně jeden odkaz z nějaké stránky, kterou už vyhledávač zná; ten odkaz nesmí být zakázaný (viz Zakázání přístupu vyhledávačům).
Filipinho23
Profil
Ďakujem pekne.

Ale ide mi hlavne o to ako pri vyhladavani dajme tomu na googli... dam zadanie napriklad "sukromna bezpecnostna sluzba bratislava" a co najlepsie mi vyhlada tu stránku?
Da sa to pomocou <meta> ?

je tento kod k niečomu dobrý?

  <meta name="description" content="Sukromna bezpecnostna sluzba - SBS - Slovensko" />
<meta name="keywords" content="Sukromna bezpecnostna sluzba, SBS, Response, Aegis Eu" />
Joker
Profil
Filipinho23:
"topovať" webstránku na vyhladávačoch
Podle vyhledávače. Třeba v Google si zaplatíte AdWords a budete v tom reklamním boxíku nad výsledky hledání.

Jestli chcete být první v normálních výsledcích hledání, viz Petr ZZZ: Udělejte lepší stránky s kvalitnějším obsahem, než jsou ty ostatní.
_es
Profil
Filipinho23:
je tento kod k niečomu dobrý?
Viď prvý odkaz v [#3], napoveda.seznam.cz/cz/hledani-fulltext-optimalizace-seo-faq-dotazy.html#keywords
margin
Profil *
Filipinho23:
Da sa to pomocou <meta> ?
Dá, ale je to děsně tajné Můj web ve vyhledávači

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0