Autor Zpráva
peekaa
Profil
Dá se řídit, co se zobrazuje v "podmenu" pod hlavním odkazem na google vyhledávání? Příklad: http://kuc.cz/ypg9d2 - dá se ovlivnit, aby pod pravda.sk nebylo SPrávy, Šport atd, ale bylo tam něco jiného? Díky moc, nám tam google dává úplnej bulshit.
ninja
Profil
Ano, pomocí Google Webmaster Tools je možné vyřadit odkazy, které si tma nepřejete. Systém pak vybere jiné, podle něj relevantní.
Marek Prokop
Profil
V Google Webmaster Tools můžete říct, co tam nechcete.
peekaa
Profil
Podařilo se mi to, ale jen napůl, nebo spíše načtvrt. Nejde mi vyřadit odkazy na stránky třetí úrovně, tedy když se mi tam zobrazují věci z xxxx.mujweb.cz/blablabla. Pokud jsem vyřadil stránky z www.mujweb.cz, tak se odkaz odebere.

Druhá věc: nejsem si úplně jistý, že rozumím tomu https://support.google.com/webmasters/bin/answer.py?hl=cs&answer=47334

--------------------
Degradování adresy URL odkazu na podstránku:

1. Na domovské stránce Nástrojů pro webmastery klikněte na požadované stránky.
2. V části Konfigurace stránek klikněte na položku Odkazy na podstránky
3. Do pole Pro tento výsledek vyhledávání zadejte adresu URL, pro kterou nechcete vytvořit odkaz na podstránku. (Jak získat správnou adresu URL.)
4. Do pole Degradovat tuto adresu URL odkazu na podstránku zadejte adresu URL odkazu na podstránku, který chcete odebrat.

--------------------

Přijde mi, že do bodů 3 a 4 píši naprosto totožnou adresu. Přeci "URL, pro kterou nechcete vytvořit odkaz na podstránku." je stejná jako "URL odkazu na podstránku, který chcete odebrat." Nebo ne?

Díky moc.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0