Autor Zpráva
Jakub Loskot
Profil
Zdravím všechny,
trošku off-topic, ale zařadil jsem ho zde, protože si myslím, že sem patří.

Projížděl jsem zase pár videí o SEO, SEM, copywritingu a čemkoli, co se týká propagace na internetu. Není někde nějaká stránka, kde jsou uvedená data a místa konání těchto výborných přednášek? Když si představím, kolik jsem toho prošvihl, šťastným mě to úplně nedělá. Nerad bych o další skvělé prezentace a diskuse přišel.
Plaváček
Profil
Jakub Loskot:

Třeba tady? http://sprednasky.cz/
Jakub Loskot
Profil
To je skvělé, děkuji moc, projedu to všechno.

A ještě dotaz, nejsou někde data přednášek a prezentací, které teprve budou. Pokud bych se chtěl fyzicky zúčastnit, tak abych věděl kdy a kde?
Marek Prokop
Profil
O většině akcí se dozvídám z Twitteru a Facebooku. Nic centrálního asi není.
Lukáš Pítra
Profil
Jakube, navážu na Marka. Pomůže vám na sociálních sítích sledovat zajímavé lidi, kteří na takové akce chodí, sami na nich přednáší nebo se aktivně účastní diskuze okolo nich. Níže pár zajímavých účtů na Twitteru pro inspiraci:
@MarekP
@jantichy
@martinmatejka
@necodymiconer
@janrezac
@Jan_Kvasnicka
@Faborsky
@dobryweb
@NMInspiration
@WAWcz
@janambroz
@h1cz
@mkolcaba
@filippodstavec
@martinsimko
@marcelkupka

Osobně na řadu zajímavých akcí chodím také, obvykle o nich dávám vědět předem na svém účtu @lukaspitra

Z akcí co se chystají stojí za pozornost některá setkání uvedené na Tuesday.cz, Léto s internetovým marketingem, Webexpo a různé Barcampy a Pubcampy.
Martin Kolcaba
Profil *
Připojuji se k Markovi a Lukášovi (díky za zmínku :) ). Pokud jsi na Twitteru a sleduješ tam ty správné lidi, přednášky, které za to stojí, se k tobě donesou samy (tedy pokud mluvíme o těch "nových"). A ty, které se nedonesou, za to obvykle nestojí.
Jakub Loskot
Profil
Děkuji moc, začínám sledovat lidi... (:

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0