Autor Zpráva
Richi
Profil
Nevíte někdo jak často se aktualizuje S-rank u stránek? Yuhů? Nikde jsem se to nedočetl.
Stačí mi přibližně, vím že Google.com aktualizuje PageRank cca jednou za 3 měsíce ale jak je to u Seznamu?
Díky.
Cody
Profil
Richi
Co je to S-Rank?
Richi
Profil
Cody takhle mi nepomůžeš, neumíš gůůglovat? :-)
http://www.google.com/search?hl=cs&q=s-rank&btnG=Hledat&lr=lang_cs
Marty
Profil
Nemám to ověřené, ale měl by se přeměřovat každý den.
Jestli zjišťuješ s-rank pomocí seznam lištičky zkus si raději nainstalovat službu Kam to vede, kde se ti ukazuje přesný s-rank (0-100).

Jinak markantnější změny jsou vždy, když si Seznam trochu pohraje s výsledky vyhledávání. Naposledy to bylo myslím před třemi týdny, zkus zapátrat na seo konferenci.

Změny S-ranku budou zřejmé ovšem jen tehdy, pokud se nějak zvýší (sníží) počet odkazů na tvůj web.
Richi
Profil
No spíš mi šlo jenom o to že cca jak píšeš před 2-3týdny mi dost klesl jeden web ve vyhledávaní tak jsem myslel zda to není tím že třeba v době aktualizace s-ranku mohl mít výpadek třeba hosting proto jsem čekal že až bude další aktualizace tak zas stoupne :-)
Xem
Profil *
Zkoušel jste někdo www.tvujrank.cz? Mám pocit ře to celkem funguje, když jsem to dal na svůj web
Yuhů
Profil
tvujrank nedoporučuju, není to k ničemu
simka00
Profil
Yuhů
není to k ničemu
právě jsi řekl, že to nedoporučuješ, ale že to k něčemu je :)
mila
Profil
Zkoušel jste někdo www.tvujrank.cz? Mám pocit ře to celkem funguje, když jsem to dal na svůj web
Jelikož jsem na jejich webu nenalezl způsob, jak chtějí rank zvýšit, tak jim nevěřím.

není to k ničemu
právě jsi řekl, že to nedoporučuješ, ale že to k něčemu je :)

Jazyk není matematika a čeština běžně používá dva zápory ve větě - nepřišel nikdo != přišli všichni :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0