Autor Zpráva
spleen
Profil
Neví někdo z jakého důvodu
může Seznam.cz přestat
indexovat stránky?
Provedena kontrola na
http://www.urlvoid.com/ kde
žádný problém není, Google
bez problémů indexuje, a
když sem komunikoval s
online seznamem, tak důvod
neuvedou ,
Plaváček
Profil
Může se jednat o chybu na straně na Seznamu, nebo o porušení pravidel vyhledávače na straně tvé - ruční penalizace se občas vyskytne. Bez odkazu na web lze jenom hádat.
spleen
Profil
www.krusnohorsky.cz děkuji za případné zjištění zda je někde problém
Plaváček
Profil
Já bych řekl. že tento web Seznam normálně indexuje. Možná tam jenom robot nechodí denně.
spleen
Profil
pokud zadám do Seznamu krusnohorsky.cz site:krusnohorsky.cz tak to najde jen starý web,
Plaváček
Profil
spleen:

Nerozumím. A jaký je nový web?
spleen
Profil
no nový je krusnohorsky.cz ale Seznam indexuje jen bývalý web který sem uložil na adresu phprs.krusnohorsky.cz který je vlastně i blokovan robots.txt
margin
Profil *
spleen:
phprs.krusnohorsky.cz který je vlastně i blokovan robots.txt
Na doméně phprs.krusnohorsky.cz jsi zakázal jen comment.php
http://phprs.krusnohorsky.cz/robots.txt
spleen
Profil
jo vidím , ale stejně mi to neindexuje hlavní web což mě trápí
Kajman
Profil
spleen:
Zkuste si opravit validitu html stránek. Např. sekci <head> si textem ukončujete dříve, než je záhodno. Je možné, že na podobné chybě si může robot vylámat zuby.

Po opravě, zkuste jednu podstránku z blogu přidat ručně do seznamu a vyčkejte pár dní, jestli to pomohlo.
spleen
Profil
jak by prosím tedy měl vypadat pro názornost třeba tag <head> ? Dík
Plaváček
Profil
spleen:

Jám tomu všemu moc nerozumím. Měl jsi tedy nějaký starý web a ten jsi přesunul jinam, aniž by ses trápil s tím, jak se k tomu postaví vyhledávače?
spleen
Profil
současný web který indexoval, Srank ma 30 najednou nezná o to mi jde ,
Plaváček
Profil
spleen:

Tvůj projev je velmi špatně srozumitelný. Pokud chceš obdržet nějakou smysluplnou radu, budeš nám muset přesně vysvětlit, co konkrétně jsi prováděl se starým webem, jak a proč jsi vytvořil nový, co se stalo se starými URL a tak podobně.
spleen
Profil
tak web www. krusnohorsky.cz do doby před měsícem indexoval , nyní již ne, to je můj problém ,
Plaváček
Profil
spleen:

Nejspíš jsi něco udělal špatně. A my pořád nevíme, co.
_es
Profil
spleen:
web www. krusnohorsky.cz do doby před měsícem indexoval , nyní již ne, to je můj problém ,
Ale veď je normálne zaindexovaný: search.seznam.cz/?q=site%3Akrusnohorsky.cz - hneď na prvom mieste.
Davex
Profil
spleen:
Takže chápu to správně, že starý web na subdoméně phprs jsi zakázal indexovat a nový web na adrese www ještě Seznam neprochází?

Jak je ten nový web starý? Pokud je mladší než týden, tak musíš ještě počkat týden až dva, protože indexace a použití nové databáze fulltextu chvíli trvá.

Také se mi moc nelíbí obsah souboru /robots.txt, který by shodou nešťastných okolností mohl robot pochopit jako zákaz indexace, ale nemám otestované, zda to samostatné lomítko za adresami může vadit. Vidím to poprvé. Proč tam jsou?

User-agent: *
Disallow: /feed /
Disallow: /trackback /
# atd.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0