Autor Zpráva
hery
Profil *
Zdravím Vás všechny, vlastním inzertní server, kde se nemohu nebo nevím jak dostat na úpravu podstránek v editoru. To souvisí právě se správným vytvořením title, které nemohu nastavit a tím neuvěřitelně ztrácím věrohodnost. Nevíte jak se to dá obejít? Nějaký plugin, který bude číst nadpisy inzerátů? Mám již zde na subdoméně na 20000 inzerátů, neumím nebo nejdou <title> vytvořit. Jsou stále původní z home page. Nedokážu si představit zda je rozumné každou stránku zvlášť přesměrovávat ze subdoménového prostoru na doménový, kde je jiný inzertní server pod jiným výrobcem. Samozřejmě jako interní odkaz se domnívám, že je to dobré.

Jestli mi nerozumíte, vysvětlím. Jednoduše řečeno: Na subdoméně mám inzertní server, ale nelíbí se mi jeho práce se SEO ohledně title. Nechci ale přijít o rozpracování webu ( na googlu a seznamu indexovaných 20000 stránek, ale ani se mi nechce vše přesměrovávat jinam, každý inzerát zvlášť. TO je možnost, že bych na doméně vytvořil nový inzertní systém pod jiným výrobcem a starý přesměrováváním ze subdomény do tohohle doménového zapojil do té doby, než si uživatelé zvyknou na ty nové stránky. Tímto způsobem bych se asi nějak k title pro každou stránku dopídil. Wordpress má kupříkladu plugin, který čte nadpisy a vkládá je jako title. Zde se tedy dotyčný musí opravdu soustředit hlavně na názvy svých příspěvků. Vhodné pro zpravodajské servery. Bohužel já inzertní server postavený na wordpressu nemám.

Prosím Vás tedy o radu, zda někdo neznáte pro jiný než wordpress plugin, který by mi pomohl načítat nadpisy inzerátů pro title nebo zda víte, jak správně přesměrovat 20000 podstránek s unikátní URL na wordpress. Možná divná otázka, ale mě by to opravdu pomohlo. Předem děkuji za reakce a nápady, jak vyřešit celou záležitost.


Moderátor Joker: Titulek „Title“ nevystihoval podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
jenikkozak
Profil
Jaký redakční systém používáte teď? Pokud máte nějaké vlastní řešení, nebylo by lepší chybějící funkci doprogramovat, než dumat nad problematickým přechodem na jiný redakční systém?
ninja
Profil
Nejdříve si zjistěte, na čem vám inzertní server běží. Pak oslovte tvůrce systému, případně někoho kdo s tímto systémem má zkušenost, ať vám web upraví. i pro člověka který nemá s daným CMS zkušenost by to měla být práce max na 2-3 hodiny.
hery
Profil *
A nevíte alespoň nějaký náznak, jak by se měl kód upravit. Třeba ten ve wordpressu jsem upravoval také. Tam byl problém ten, že se objevovaly názvy dva, zbytečně dlouhé ředící slova. Dva názvy vedle sebe oddělené pomlčkou. Ten první byl název podstránky a druhý název home page. Tak jsem umazal části kódu, kde se jednalo o názvy kategorií a podobně a smazal tam home page. A vše funguje perfektně. Vždy, když zadám podstránku, prohlédnu její zdroják, tak title je jaký má být. Ale nerozumí to nečekaně struktuře tohohle inzertního systému. Potřebuji jen nalézt to správné v kódu ( jak se jmenují kategorie, soubory ohledně stránek nebo bloginfo ) a použít do kódu od wordpress. Jen tipuji.
hery
Profil *
Tak už jsem vše opravil. Trochu jsem mrknul na kód a šel logicky a se štěstím je vše v pořádku. Akorát u toho inzertního ještě musím dořešit úvodní stránku, tam mě neindexuje title vůbec ani home page. Díky Vám že jste mě nakopli, ušetřil jsem si dost času. Můžu hurá do stromu webu. Odkazování vnitřní mě stejně nemine.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0