Autor Zpráva
hery
Profil *
Moderátor jenikkozak: Následující diskuse byla vyčleněna z vlákna Do jakých katalogů registrovat v roce 2013?

Můj názor je, že katalogy mne od roku 2011, kdy jsem se jim věnoval nic dobrého nepřinesly. Rozhodně ne vyšší Page rank. Spíše naopak. Ve Vašem případě se to možná hodí, ale nepočítejte s tím, že katalogy někdo sleduje. Je to dobré jedině k registraci a propojení s vyhledávačem, což je tedy důležité. Ale jsou i jiné cesty jak tohohle docílit jako zpětné odkazy. V roce 2011 jsem se registroval blázen do 150 katalogů. Pracně je vyhledával, pak se pracně registroval a pracně si vše evidoval v domnění, že jsem vítěz. Pravda byla jak to tak bývá >> nedělej nic a běž raději na pivo. Protože poté se mi zase to samé stalo se zpětnými odkazy. Je hezké je mít, ale už nikdy jich nebudu shánět tolik jestli vůbec někdy. Nikdo přes ně nechodí, ranky nedávaj. Myslím ty klasické co maj na svých stránkách třeba 100 - 200 zpětných odkazů. Další věcí co jsem si myslel že je správně, byly klíčové slova. Akorát jsem tam naházel stovky slov, zvedala se velikost stránky a k ničemu to nevedlo. Pro Vás bude nejlepší, když si s tím dáte práci, vytvoříte si představu a začnete jednat. Důležité jsou registrace v diskuzních fórech a tam jednat.

Moderátor Chamurappi: Nesouvisející odkaz jsem odmazal, touhle cestou se očividně zpětné odkazy získat nedají.
Amunak
Profil
hery:
Důležité jsou registrace v diskuzních fórech a tam jednat.
Doufám, že tím nemyslíte komentářový spam.
Mati
Profil
hery:
"Důležité jsou registrace v diskuzních fórech a tam jednat".

Můžu se zeptat jaká fóra tím myslíte? Protože pokud nemá smysl registrace v katalozích, shánění zpětných odkazů ani klíčová slova, pak nevím, jak by ty stránky někdo našel.
hery
Profil
Mati:
Můžu se zeptat jaká fóra tím myslíte? Protože pokud nemá smysl registrace v katalozích, shánění zpětných odkazů ani klíčová slova, pak nevím, jak by ty stránky někdo našel.

Katalogy firem, na které jsem se já registroval nepřišel nikdo. Někde jsem se i dozvěděl, že jsou snad i od jednoho či pár lidí, kteří akorát pozmění trošičku design. Něco na tom bude, protože jak mě schvalovávali, tak se hlášení pohybovalo ve stejnou dobu po desítkách. Píšu, že přes ně nikdo nepřijde na Vaši stránku, ne že jsou k ničemu. Třeba za deset let budou dobrý i pro návštěvnost, možný je všechno. Zpětný odkazy totéž. Daj Vás na 6 stránku odkazů a nikdo Vás hledat nebude. Ale máte propojení, to beru že je dobré. A slyšel jsem třeba že firmy.cz paráda pro návštěvnost a ohledně Page rank a Srank. Upřímně řečeno, mám tam inzerci, zprávy, reality, reklamu, tvorbu webu a opět nikdo. A všechno to vede jen na home page, což není dobré.

Klíčová slova jsou důležitá, velmi, ale ne tak jak jsem to řešil já. Vytvořil jsem cca 20000 slovních frází a ty pak dal na home page a ono se nic nedělo, žádná návštěvnost nic. To nebyl ten správný způsob jak docílit návštěvnosti. Bohužel musíte se rozvést a vytvořit na svém webu milión podstránek.

Co se týče fóra: to je přeci jasné, musíte být viděny a kdo Vás uvidí, jen ti co navštěvují stránky a hledají informace nebo zábavu nebo zboží, prostě cokoliv. Když mít budete mít co nabídnout, získáte cílového zákazníka, když ne, získáte jen slídiče, kterej už Vás nikdy nenavštíví
Martin Kolčaba
Profil
hery:
Třeba za deset let budou dobrý i pro návštěvnost, možný je všechno.

nebudou, jsou a budou zbytečné. A pokud nemají žádný reálný přínos pro uživatele, vyhledávače nemají zájem na základě nich "hodnotit" váš web.
Joker
Profil
hery:
Píšu, že přes ně nikdo nepřijde na Vaši stránku, ne že jsou k ničemu. Třeba za deset let budou dobrý i pro návštěvnost, možný je všechno. (…) Ale máte propojení, to beru že je dobré.
Tak teoreticky je možné všechno.
Jenže proti teoretické možnosti, že to nějakým způsobem bude přínosné, stojí pravděpodobnější možnost, že to naopak bude škodlivé. Mnoho katalogů se nachází na stejném prostoru s dalšími projekty „vydělat na webu snadno a rychle“, čímž jsou podezřelé. A když převážná většina odkazů na web vede z podezřelých stránek, může to tomu webu uškodit.

Čili podle mě seřazené podle pravděpodobnosti v příštích letech:
1. to nebude mít vůbec žádný pozorovatelný efekt.
2. daný katalog zanikne (takže to ve výsledku opět nebude mít žádný efekt).
(předchozí dva body pokryjí drtivou většinu případů)
3. to bude mít negativní efekt.
4. to nějakým způsobem bude mít pozitivní efekt.
jenikkozak
Profil
hery:
Klíčová slova jsou důležitá, velmi, ale ne tak jak jsem to řešil já. Vytvořil jsem cca 20000 slovních frází a ty pak dal na home page a ono se nic nedělo, žádná návštěvnost nic.
Vy jste na úvodní stránku svého webu narval (v lepším případě) přes 70 normostran textu? (Za předpokladu že šlo o jednoslovné fráze; průměrně má české slovo 5,5 znaků + mezera; normostranu tvoří 1800 znaků včetně mezer) Ubezpečuji Vás, že normálního člověka by taková šílenost nenapadla.

A slyšel jsem třeba že firmy.cz paráda pro návštěvnost a ohledně Page rank a Srank. Upřímně řečeno, mám tam inzerci, zprávy, reality, reklamu, tvorbu webu a opět nikdo.
Nezáleží jen na inzertním nástroji, ale také na inzerovaných nabídkách.

Bohužel musíte se rozvést a vytvořit na svém webu milión podstránek.
Všechna Vaše další plácání v této kategorii budu vyhazovat.
Kromě toho jste si mohl všimnout, že všechny odchozí odkazy z této diskuse mají rel="nofollow", takže se snažíte zbytečně.

Procházel jsem výsledky Google na dotaz: „www.inzerce.czsluzby.com -site:czsluzby.com“ a musím říct, že používáte hodně ubohý způsob parazitování na úspěšnějších inzerentních webech.
hery
Profil
jenikkozak:
Procházel jsem výsledky Google na dotaz: ‚www.inzerce.czsluzby.com -site:czsluzby.com‘ a musím říct, že používáte hodně ubohý způsob parazitování na úspěšnějších inzerentních webech.

Nechápu, nevidím zde moje odkazy do nekonečna se opakující a také vím, že odkazy na home page nejsou vůbec důležité, si asi nerozumíme. A je mi od začátku jasné, že tu je rel="nofollow". Spíše když už něco jsem chtěl názory na mé stránky a nějakou novou návštěvnost, nezastírám. Naprosto jste mne odradil od diskuze a končím zde. Doufám, že alespoň někomu jsem pomohl, protože mne nikdo nikdy nepomáhal a vše jsem si musel pracně vytvářet sám. A Vaše poznámky, že jsem tam narval tolik slov, já to na škole nestudoval. Učím se stylem pokus chyba omyl. Zase takový odborníci tu nejste, když nedokážete poradit jak vytvořit postranní pohyblivý banner. Já začínal s internetovým obchodem, který měl automaticky po vložení 1000 položek průměrně Page rank 5 a S rank 50. Končím, ale pokud mne toto vymažete, budu Vás tedy otravovat, jak tvrdíte o mne což považuji za nehoráznou urážku a jakmile se někde objevíte ihned Vás zde napadnu včetně Vašich ostatních článků kdekoliv na internetu. Opravdu jste mne urazil
Joker
Profil
hery:
Nechápu, nevidím zde moje odkazy do nekonečna se opakující
Řekl bych, že jenikkozak spíš měl na mysli to spamování odkazů na ostatních inzertních serverech.

A Vaše poznámky, že jsem tam narval tolik slov, já to na škole nestudoval. Učím se stylem pokus chyba omyl.
Snad není potřeba žádné extra vzdělání ani vysoká inteligence na myšlenku, že 20 000 slovních frází na hlavní stránce asi žádný návštěvník neocení.

Zase takový odborníci tu nejste, když nedokážete poradit jak vytvořit postranní pohyblivý banner
Rozlišoval bych „nedokážete“, „nechcete“ a „nemáte čas“.
Například dokážu rýt záhony, ale mám i jiné věci na práci než zdarma rýt záhony komukoliv kdo si řekne.
Martin Pokorný
Profil
Dobrý den, koukám, že se tu trochu přiostřilo :). Jistě jste tu všichni vzdělaní, protože se tu musí přeci pohybovat jen lidé, kteří něco už znají. Musím se ale zastat Heryho. Protože vím z vlastní zkušenosti, jak to funguje. Nikdo nechce moc poradit, aby vlastně neradil budoucí konkurenci. Většinou se radí proto, aby se zvyšoval počet příspěvků, aby se něco na diskuzi dělo, dávaly se tam odkazy na své weby a měla diskuze pořád vysokou návštěvnost a úroveň. Dle si na diskuzních fórech občas léčí své komplexy, špatné nálady a podobně. Je tu tedy otázka, pokud mne to nebaví, proč to dělám? Když na to nemám čas, měl by jít kopat záhonek a nedělat věci.

Já osobně jsem byl vždycky zastáncem kolektivu lidí, kteří si navzájem vypomohou. Klasicky ten umí to a ten zase tohle. Ve skutečnosti nic podobného není realizovatelného a už vůbec ne ve vysokém počtu lidí. Jinak chci také podotknout, že registrace do katalogů jsou k ničemu, ale záleží na každém z Vás, zda chcete nebo nechcete ztrácet čas.

Zastavil jsem se zde podruhé v životě, něco jsem hledal, ale nenalezl, tak jdu hledat dále. Přeji hezký den. Martin Pokorný Pardubice.
RockFire
Profil
Martin Pokorný:
Můžu vás uklidnit, na tomto fóru lidé opravdu nezjištně radí a (někteří) odborníci opravdu jsou.
jenikkozak
Profil
Proč používáš v jednom vlákně dva různé účty, Martine Pokorný alias hery?
Chamurappi
Profil
Reaguji na přejmenovaného heryho:
Musím se ale zastat Heryho.
Bravo, tohle se ti povedlo, teď už vypadáš mnohem seriózněji.
Šance, že ti na této diskusi ještě někdy někdo poradí, právě výrazně klesla. Snažíš se z nás dělat blbce, najdi si laskavě pro svou loutkohru nějaké jiné publikum, podvodníku…

Ve skutečnosti nic podobného není realizovatelného a už vůbec ne ve vysokém počtu lidí.
Pokud si ty lidi sám vymýšlíš, tak to je opravdu nemožné.
Martin Pokorný
Profil
Ale kluci, kolik Vám je, snad se tu nebudeme hádat, ne. Pokud Vám opravdu tak vadí názor i z jiné strany a ne jak se Vám to hodí, pak mě zakažte přístup IP adresy. Nebo to snad nezvládnete a umíte většina plkat jen o SEO? Proč bych nemohl použít dva účty je mi záhadou. Máte snad někde napsáno, že to nejde? Pokud ano, pak se divím, že místo abyste se mne snažili tu co nejvíce zesměšňovat, prostě nezrušíte přístup. Asi máte strach z dynamických IP adres nebo opravdu netuším. Já se nikoho nesnažím urážet, ale co Vy si někteří dovolujete. A nemyslím vůči sobě, takovýhle cipísků už jsem poznal za svůj život dost, ale i vůči ostatním.
Pokud to někoho urazilo, nebylo myšleno RockFire proti ostatním nic. Je jasné, že jeden dva lidi toto zvládat nemohou. Ale myslet si, že jsem sežral h-v-o a teď tu bude machrovat, no nevím no. Podle mého názoru tuto diskuzi založit opravdu chytrej člověk včetně stránky www.jakpsatweb.cz a dost ostatních mu jen vypomáhá mazáním a přesouváním komentářů. Přišel jsem se ještě na Vás podívat s očekáváním něčeho podobného a opravdu, nezklamali jste. Počítám, že je jen pár z Vás, komu může být kolem 40 let.
Str4wberry
Profil
Proč bych nemohl použít dva účty je mi záhadou.

Však dva účty si klidně používejte. Jen působí značně komicky, když z druhého účtu hájíte svůj první účet.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0