Autor Zpráva
Longer
Zdravím,

na operátor "site:" mi Google hlásí asi 16 000 výsledků.
Když se ale proklikám jednotlivými stránkami, výsledků je jen cca 500 (50 stránek x 10 výsledků).

Většina výsledků je z blogu a fóra, které web má, vlastních stránek webu je kolem 100.

V sitemap.xml je cca 800 stránek.

Podle mne má web problém s duplicitami - jste stejného názoru?
Znáte efektivní způsoby jak si s nimi poradit? - jde mi o hlavně o to, jak duplicity odhalit, pak už to bude záležitost kanonizace.

Díky
Plaváček
Longer:

Od toho máš Webmaster Tools.
Cody
Doporučuju nechat projít web nějakým nástrojem jako je Xenu, SEO toolkit nebo Screaming frog. Ty dokážou s těmito věcmi pomoci. Rozhodně lépe než GWT:-)
Jinak nezapomeň, že Google indexuje i obrázky, pdf soubory a jiné. Což může být také příčinou.
pepperos
Někdy také Google schovává další stránky do skupin a říká, že pokud chceme zobrazit velice podobné výsledky, ať klikneme. Možná je to ten případ. Nevím, protože nemáme url.
Yuhů
Pepperos to zmínil správně. Je potřeba doklikat na konec a tam zvolit, že chci zobrazit i ty výsledky podobné předchozím. Najednou jich bude fakt 16 tisíc a vypíšou se všechny. Dřív se to dalo na Googlu vynutit také tím, že se do URL dopsalo &filter=0, ale nevím, jestli to ještě takhle funguje.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: