Autor Zpráva
giovanni
Zadal jsem některé podstránky "Načíst jako Google" ve WMT, abych je zaindexoval - a u stavu načítání se stále objevuje "Nevyřízené".
Jde o podstránky, které mi okopírovali nějací lidi a dali si je na svůj web. Když zadám do Googlu slovni řetězce z těchto mých podstránek,
tak Google zobrazí jen ty weby, které mi to ukradly, můj web se tam nezobrazí.
Myslel jsem, že když dám podstránky, ze kterých mi ukradli obsah, zaindexovat znova u WMT, tak se to spraví, ale vypadá to, že je tam nějaký problém.
Některé stránky, ze kterých mi ukradli obsah, jsem radši celé přepsal novými slovy - a tam to kupodivu Google vyřídil hned.
Mezitím jsem dal "procházet jako Google" a následně poslal do indexu nějaké jiné své weby - a v pohodě. Pak se vrátím k tomu původním - a tam svítí nevyřízené
a neustále se to jakoby refreshuje...
Tak nevím - přepisovat celý web, svůj vlastní obsah novými slovy - se mi vyloženě nechce. Setkali jste se někdo s podobným problémem, že by vám Google napsal "nevyřízené"?
Yuhů
Funkce Načíst jako Google nebo "procházet jako Google" nezpůsobí zaindexování. To je jenom kontrola, jak to ten robot vidí. Pokud je to nevyřízené, je to divné a může to svědčit o tom, že se tam ten robot kvůli něčemu nemůže dostat. Takže doporučuji zkontrolovat robots.txt, dnsko, nastavení serveru, jestli tam není přesměrování. Víc bychom mohli pomoct, kdybys sem poslal adresu na tu stránku, se kterou má Google problém s načtením.

Ujisti se, že ta stránka skutečně není indexovaná. Najdeš ji přes operátor site:? Pokud ne, není indexovaná, pokud ano, tak indexovaná je a Google ji pouze rankuje nízko (a její zlokopie rankuje výš).

Také v tom případě, kdy jsi stránku přepsal vlastními slovy, není jasné, jestli jsi na to použil novou URL. Pokud ano, není to nic divného, na tu novou adresu se Google dostal. Pokud jsi použil starou adresu a došlo k zaindexování, tak to je moc zajímavé.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: