Autor Zpráva
Tazzay
Profil
Dobrý den,
zajímalo by mne zda google penalizuje stránky, ktere vyuzivaji autosurf a manualsurf

Dale by mne zajimalo, zda mi nejak pomuzou autosurfy, manual surfy v ziskani Pageranku

Predem dekuji za odpoved, preji hezky den
Plaváček
Profil
Tazzay:

zajímalo by mne zda google penalizuje stránky, ktere vyuzivaji autosurf a manualsurf

Ano, může se to stát.

Dale by mne zajimalo, zda mi nejak pomuzou autosurfy, manual surfy v ziskani Pageranku

Ne.
Tazzay
Profil
Plaváček: mockrát Vám ďěkuji za odpověď
Yuhů
Profil
Já si nemyslím, že by Google penalizoval stránky používající manualsurf nebo autosurf. Rozhodně nevidím důvod pro ruční penalizaci.

Dokážu si představit, že algoritmy se rozhodnou snižovat ranking stránek, u kterých nějak "vidí" divnou návštěvnost. To můžou vidět třeba z logů automatického translátoru v Chrome nebo z google toolbaru. Potom takové automatické snížení dává smysl pouze v případě, kdyby něco z toho google používal jako signál.

Pagerank, jak je popsán v původní dokumentaci (pramenící ze všech stránek), autosurfem zvýšit nelze.
pepperos
Profil
Autosurf a podobné služby jsou zakázané používat například spolu s AdSense PPC reklamami, takže z tohoto pohledu Google penalizuje. Google vyhledávání by to vadit nemělo.
PageRank- nevidím důvod, jak by ho mohl autosurf ovlivnit, takže asi ne.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0