Autor Zpráva
dm3
Profil
dobry den,
neni to tak ze bych si nic neprostudoval a hned psal otazku.. posledni 3 vecery jsem cetl cetl a cetl... efekt je podobny jako kdyz tesar cte o operacich srdce..., a da se rict ze po 3 dnech jsem zmatenejsi nez kdyz jsem zacal.
Informace byly rozdilne a snad i protirecici si... a i stari clanku ruzne..., tak proto jsem se sem "opovazil" takovy souhrnou otazku a treba nekdo odpovi.

Chapu, ze nejdulezitejsi je teda nejspis samotny (hodnotny) textovy obsah webu... nicmene odhlednu li od toho, tak mlha predemnou mlha za mnou...

1. KEYWORDS

a.) maji smysl? Ma smysl nad tim vubec dumat a snazit se nejake vkladat? nebo se nemusi davat nic a pro Google a Seznam se nic nezmeni?

b.) pripady mych kamaradu:, jeden ma na webu asi 50, aby obsahl vsechno mozne kolem jeho oboru... vcetne preklepu, jiny kamarad ma 4 dvouslovne... kazdy mne tvrdi neco jineho.. -> vysledek je ze jsem zmateny

c.) jiny kamarad chce vytvorit web, vymyslel si 16 KW.... je to maly web s malym obsahem, cca 10 podstranek... je "lepsi" tech 16KW dat na kazdou stranku..., nebo to rozhodit.. ze na podstranku o autech peugeot.. pujdou jen KW na peugeot a ne sioucasne i fiat a skodu..?
-samozrejme pokud bod a.) je ze to smysl nema tak je to asi uplne jedno...


2. TITLE

ma smysl? krom toho aby to pekne vypadalo v zalozce? Ted jsem to delal tak, ze jsem defakto duplikoval <h1> z prislusne strany, zas tak aby to melo smysl k dane strance.... kamarad tam zase cpe co mozna nejvic textu aby toho zachytil hodne...


3.....
- co sitemap.xml (navedena pres robots.txt)... pomaha to k necemu kdyz "je", i u mensich webu?
- absence H1 tagu? nebo naopak 3x H1 poruznu na strance... ovlivnuje to negativne neco?
- dalsi rekneme kodove veci... ma to velky vliv nebo zanedbatelny?
margin
Profil *
dm3:
efekt je podobny jako kdyz tesar cte o operacich srdce...
A pokud ti do tohoto vlákna zopakujeme to, co už v této diskusi padlo, tam myslíš, že to bude lepší?
Zkus použít hledání v této diskusi, vyhledávací pole je vlevo nahoře.
Ale doporučuji začít na www.jpw.cz, tam jsou témata keywords i <title> rozebrané velice dobře.
Neptáš se na Meta tagy » Popisek = description pro vyhledávače, zřejmě o něm víš vše potřebné ;-)


Sitemaps pomáhá a čím složitější je struktura webu, tím je důležitější.

Nadpisy jsou důležité (pro body u seomatů), ale nikoliv pro SEO, důležité jsou třebas hendikepované návštěvníky, mají sémantiký význam. Použij takovou strukturu nadpisů, která má pro tvůj web hlavu a patu.
Plaváček
Profil
dm3:

Možná začni se studiem přímo u kováře - http://support.google.com/webmasters/bin/answer.py?hl=cs&answer=35291. Stáhni a přečti si příručku, budeš hned o fous chytřejší.
Lukáš Pítra
Profil
dm3: Pokud se chceš v SEO vyznat lépe, věnovat se mu častěji a aspoň trochu smysluplně, pak určitě doporučuji absolvovat nějaké ucelené školení. Mlha se rozplyne určitě rychleji a lépe, než při útržkovitém samostudiu z mnoha různých zdrojů (jejichž kvalita může a nemusí být valná). Nejlepším lektorem je dle mého soudu Marek Prokop, ale neprohloupíš ani u Honzy Tichého, Pavla Ungra, Martina Matějky a dalších.

Pokud se v SEO vyznat lépe nepotřebuješ, pak ti doporučuji si na toho najmout někoho, kdo už má trochu zkušeností a výsledky v zádech. Ušetříš si čas, nervy a pravděpodobně i peníze :-)
dm3
Profil
diky za reakce

skoleni, nevim, uplne PRO se tomu venovat nepotrebuju. Spis mne slo o to, kdyz mym znamym budu vytvaret nejake webove stranky abych to vylozene "nezabil"... ve smyslu.. ze budou mit web ktery nikdo nenajde..., ze kdyz zada nekdo do vyhledavaqce nahradni dily fiat... ze nebude ani na 10te strane..

nasel jsem si prozatim toto http://www.seoakademie.cz/ , jestli mne tu reknete ze tento typek tomu nerozumi a i to co prezentuje v tech videich je nepresne, tak uz nevim :-)

co se tyka zdroju informaci jpw - SEO - , z toho mam (mozna neopravnene strach) ale nektere texty z roku 2004 nejak nemuzu defaultne povazovat za.... aktualni.
Plaváček
Profil
dm3:

Tak si poslechni tuhle přednášku Honzy Tichého http://video.czu.cz/KIT/seo-tichy.html, a nemusíš ani na školení. SEO akademii bych ti asi nedoporučil.

P.S. Prakticky všechny informace na JPW platí dodnes. On se nám ten obor SEO zas tak moc nezměnil. :)
Homer
Profil
Hlavně si nenech SEO měřit různými SEOmaty. Až skončíš se studiem SEO tak pokračuj na http://vyhledavace.info/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0