Autor Zpráva
Wekll
Profil *
Přeji hezký den,

včera mi přišla na email tato nabídka z USA.

Prý se mi zlepší pozice na Google.cz, ale já obchoduji pouze v ČR, jen mám doménu jinou než cz.

Překopíroval jsem tuto nabídku přes překladač Google.

Máme do toho jít ?

Na co si dát pozor.

Co po něm chtít upřesnit.

Děkujume.

Wekll

Překlad emailu přes Google
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Vážení webmastery,

Jako provozovatel stránek ……………., chtěl bych Vás pozvat na výměnu odkazů s námi.
Celý týden jsme se provádět jedinečný výměnu odkazů, které se zaměří na skutečných vztahů s reálným provozem z reálných míst s reálným obsahem!

Proč obchodní vztahy s námi?

A. Zcela zdarma.
B. Máme velmi vysokou Alexa Traffic Rank srovnání s ostatními on-line SEO webové stránky.
C. Zabýváme Google top pozice na různá témata.
D. Jsme bohatý obsah a jsem na to hrdý!

Rád bych, aby tato výměna odkazů co nejvíce relevantní pro vaše stránky (s), stejně,
To je důvod, proč jsem nabízí celou řadu vnitřních stran lze propojit a pamatovat si,
místa odeslání dobré související odkazy obdrží stejné zacházení, pokud jde o kvalitu a relevanci.

Prosím, dejte mi vědět, jaký typ odkazu výměny je pro ----tyto Vaše stránky ………... Mohu nabídnout:

Three-way/In-direct burzy
Odkazy z související stránky v rámci obsahu
Vysoká PR a / nebo obsahu Zpětné odkazy
Jakýkoli jiný návrh můžete mít ...

To vše skončí s tím, co máte co nabídnout. Slibujeme svobodné, spravedlivé a poctivé výměnu s každým z našich účastníků.

Noel….

- ….SEO…
Martin Kolčaba
nevěnoval bych tomu pozornost.
lionel messi
Vyzerá to ako spam, mne už tiež prišlo všeličo podobné.
margin
Profil *
Těžko říct, co za tím vězí. Můj tip je, že v lepším případě bude odkazovat na pochybné weby, v nejhorším horším případě budete platit "za službu", která bude mít třeba roční výpovědní lhůtu, platit jak mourovatý.
LudekBrno
Wekll:
Takto opravdu seriózní nabídka nevypadá. Typický SPAM, který chodí spoustě lidem, kteří provozují webové stránky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: