Autor Zpráva
Menci
Profil
Již několik let denně každičkého rána hned po probuzení s uspokojením otevírám Seznam, zadávám do vyhledávače své klíčové slovo ... a se zalíbením pozoruji, jak moje stránka .... se postupně z x-tého místa propracovává na 3.pozici - kde již je přes měsíc.
Dnes najednou ve vyhledávači úplně CYHYBÍ !!! (Fyzicky ale existuje dál.) Poradíte proč? (proč tam chybí?)
Je to jen můj problém, nebo se to stává i jiným? (O penalizaci za nějaký nekorektní SEO pochybuji, nedělám to, nějaký SEO spamy taky vědomě nepoužívám, příložitostně se namátkově někam - kde to nabízí - registruju - čímž mám S-rank už 56/100, nově tam mám pár výměnných reklam - může to být třeba tím?)
Marty
Profil
Podle osobních poznatků bych neřekl, že si Seznam zase nějak hraje s výsledky, vše se mi zdá při starém.

Neřekl bych, že ty reklamy můžou být na vině, i když samozřejmě záleží na tom, s kým podobné praktiky provozujete.

Také to může být zaviněno krátkým výpadkem serveru, právě v okamžiku kdy vaší stránku navštívil bot.
Doporučoval bych počkat co přinesou následující dny a také zjistit zda je stránka ve výsledcích někde hodně vzadu, nebo zda tam není vůbec.
Menci
Profil
Marty
záleží na tom, s kým podobné praktiky provozujete. celkem 3 bannery: billboard.cz, text-link.cz a bannery.cz

zjistit zda je stránka ve výsledcích někde hodně vzadu no nemůžu ju najít vůbec, a to ani na jiná klíčová slova ze stránek, odkud tam ještě včera podle Toplistu přišlo plno lidí :-(( (sakra)
Klára
Profil *
Mám pocit, že se mi stalo něco podobného, ale začalo to už dřív a i jinde. Takže mám stránku na WZ a na ní mimo jiné adresář etnologie, kde je stránka etnologie.html a pak rozvrh.html a tak dál. Stránka etnologie.html byla koncipována jako úvodní, se všemi podstatnými informacemi a také si jí vyhledávače (Seznam, Jyxo, Google) tak pamatovaly. Před nějakou dobou, nevím jestli to bylo před nebo po začátku problému, jsem dodělala v adresáři etnologie stránku index.html odkud vedlo automatické přesměrování na etnologie.html - nevím, jestli to může mít nějaký vliv.
Takže k jádru věci. Vyhledávač Seznamu mě na slovo etnologie nacházel už nějakou dobu na první stránce a to konkrétně adresu www.morrigna.wz.cz/etnologie/etnologie.html. Pak ale zničeho nic začal ukazovat na stejné klíčové slovo stránku rozvrhu pro pátý ročník a ta se začala pochopitelně propadat níž a níž. Než jsem se tady stačila zeptat, co se děje, zjistila jsem dneska, že už to moje stránky etnologie nenajde vůbec a to ani na heslo etnologie, ani na jméno a přímení a pouze ke slovu morrigna to najde tu uplně úvodní stránku na wz - morrigna.wz.cz, ostatní už ne.
Jyxo mě jěště tak před týdnem mělo na slovo etnologie na první pozici (etnologie/etnologie.html) a teď už ukazuje na rozvrh pro třetí ročník s tím, že dole je odkaz na další stránky, mezi nimi i etnologie.html. Na Googlu zatím bez zmeny.
Dotaz: proč se vyhledávačům přestala líbit etnologie.html a zaujaly je rozvrhy.
Může s tím souviset vytvoření stránky index.html v adresáři etnologie?
Proč jsem zmizela z výsledků na slovo etnologie?
Budu vděčná za radu nebo pokud se přímo na stránky nebo na výsledky podíváte - sice jde jen o stránky nekomerční, přesto mi na nich záleží a přes vyhledávače na ně chodilo tak polovina lidí. Díky.
Marty
Profil
Jen ještě dodám k původnímu dotazu, že pan Němec pocítil něco podobného: http://seo-sem.robertnemec.com/webdesign-reklama-vyrazen/

Z toho se dá vyvodit, že půjde o globálnější problém a chyba není na vaší straně.
Petra
Profil
No vyřazení spammera (pravděpodobně tedy za spam a jiné nekalé praktiky) mi zas až tak globální nepřijde :-)
Menci
Profil
Tak už je to o.k. :)) :-))
Dnes su tam zas - a dokonce na 2.místě! (Bez mého dalšího přičinění.)
Ale ty nervy včera! Místo fotbalu 1:0 - studium SEO a katalogů! Huráá.
Petra doufám, že tos nemyslela na mně?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0