Autor Zpráva
googleman
Profil *
Dočetl jsem se, že google penalizuje určité praktiky na zvýšení pageranku.
Dělám stránky, kde je seznam základních údajů (např. jméno,příjmení,adresa), které mě poskytuje jiný web.
Jestliže uživatel chce detailnější informace o dané osobě, stačí na daný záznam kliknout a je přesměrován zpětným odkazem na poskytující web.
Je toto nějak penalizovatelné (tzn. na stránce je ke každému záznamu zpětný odkaz)?
Děkuji za zkušenosti
ninja
Profil
Penazilace vám za to nehrozí, ale nečekejte, že budete na dané výrazy dobře dohledatelný. Vyhledávače váš web pravděpodobně vyhodnotí jako duplicitní k původnímu.
googleman
Profil *
Ne, o to mě nejde. Poskytovatel základních dat se obává, že když mě poskytne kompletní záznam (cca 20tis záznamů, tzn. 20tis zpětných odkazů na jeho stránky), tak že může být penalizován, a proto chce data poskytovat týdně po dávkách. Nemám s tímto zkušenosti, trochu mě to nesedí, proč by google by měl penalizovat za to, že někdo dobrovolně poskytne jinému webu zpětné odkazy na svá data. Proto se tu ptám, jestli něco hrozí.
Děkuji za každý postřeh


OPRAVA: poskytne kompletní seznam (cca 20tis záznamů
Cody
Profil
googleman:
Pokud na něj najendou vznikne 20 000 záznamů, mohlo by to být podezřelé. Ale otázka je, co tím sledujete. Pokud chcete mít jistotu že vašeho partnera nepoškodíte, označte odkazy nofollow.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0