Autor Zpráva
lukaas
Profil *
V jyxu ve výsledcích hledání na termín transplantace vlasů jsme (GHO Clinic) doslova oblíčeni polským webem handsome.xy.

1. Ta klinika je v Polsku - ale to bych jí ještě odpustil.

2. Když se člověk prohrabe obsahem, dospěje ke zjištění, že "neprovádí transplantace vlasů" (sami na to upozorňují), ale jakési zahuštění již transplantovaných vlasů čímsi z čehosi (asi z umělé hmoty).

3. Odkazované stránky mají jednoduché keywords, description, titulek a jeden jediný odkaz - vždy "transplantace vlasů". Prostě hustota blížící se 100%.

4. V kódu mají (abyste to nemuseli honit)

<META HTTP-EQUIV="refresh" CONTENT="2; URL=http://www.handsome.sk">

5. V googlu na prvních 2 stranách nejsou a na třetí mají odkaz na konkrétní stránku uvnitř webu.

Je to doorway, kterou google trestá a jyxo ne? A proč jyxu nevadí tak vysoká hustota? Mám žalovat? Poraďte!

Předem moc díky.
Fred
Žalovat, je to prasárna, měl jste si sem dát link na Vaše stránky transplantace vlasů , to by Vám mohlo pomoci, doufám, že se na mě admin za tohle nenaštve
lukaas
Profil *
Díky. Napsal jsem jyxu a uvidím. Pokud budete ještě někdo reagovat, nepoužívejte prosím už termín začínající na "trans..." . Bojím se, že jsem si trochu nadrobil a tato stránka se googlu bude až moc líbit :-).
Fred
A to ještě navíc na tom .cz mají v noframes 21 friendly odkazů na stránky s refreshem, přičemž v těch framech ty odkazy nejsou
lukaas
Profil *
Díky. Posílam do jyxa doplnění reportu. Může být zajímavé sledovat, jak budou reagovat. Máte už někdo nějakou podobnou zkušenost? Myslím s hlášením podobných praktik jyxu.
lukaas
Profil *
V jyxo už asi cosi provedli (byť na mail neodpověděli). Ty první dva odkazy zmizely. To, co je za GHO na 3. místě, je zase pro změnu doorway na nějakou kosmetiku. Zkusím i s tím něco udělat - nemám takové věci rád.
jyxo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.