Autor Zpráva
IdemeNaHavaj
Profil
1. Štrukturované údaje - Čo je to?

Na odkaze "Prečítajte si viac o štruktúrované úryvky." je obsah po anglicky, takže tomu nerozumiem.
Stránka schema.org je tiež pre mňa čínska štvrť. Preto sa pýtam.

2. Indexované stránky
Na hlavnej stránke mi ukazuje, že mám indexovaných 71 stránok

No keď kliknem na Index Google tak to ukazuje iba 1


3. Ako a kde sa mení titulok vyhľadávania, a aby google vedel nájsť aj URL /detail/banan/10 kde "banan" je názov ovocia, "10" je ID ovocia, a "detail" je že sa má ukázať detail. Titulok na webe sa mi mení podĺa toho aký detail otvorícm, ale google aj keď zadám presný názov nejakého ovocia alebo výrobku a ešte aj doplním názov mojej domény tak vždy to nájde hlavný titulok stránky (homepage) a odkaz na kategóriu kde sa ten banán ktorý hľadám nachádza.
banan je metafora

To je všetko zatiaľ ďakujem za múdre odpovede :-)
Cody
Profil
Asi nemáš na webu strukturovaná data.
Mautinek
Profil
1. Existuje nápověda i česky - https://support.google.com/webmasters/answer/99170?hl=cs Případně translate.google.com

2. Zadej do google "site:tvoje-domena.tld" (bez uvozovek) a uvidíš, kolik stránek Google indexuje. Ve webmaster tools by se měly reporty za čas srovnat.

3. Vůbec nerozumím otázce. Potřebuješ změnit titulek konkrétní stránky? Potom to je otázka možností tvého CMS. Google bere většinou přímo titulek ze stránky. Je možné, že stránka, kterou se snažíš najít není v indexu...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0