Autor Zpráva
wenne
Profil
Ahoj,
vytvářím dvojjazyčné stránky o výuce francouzštiny (např. gramatika vysvětlená ve fr i cz na dvou stránkách a možností přepínání mezi sebou). Neumím php, takže to plánuji udělat jako dvoje stránky - domena.cz/fr a domena.cz/cz
Chtěla bych se zeptat, jak to udělat s úvodní stránkou s ohledem na SEO. Udělat dvě úvodní stránky, jednu na domena.cz/fr a druhou domena.cz/cz a do katalogů registrovat zvlášť, nebo udělat nějakou společnou - dvoujazyčnou na jedné stránce domena.cz?
pharaon.jh
Profil
šlo by to udělat že na úvodní stránce index.???, by byla verze cz a někde ikona na přepnutí do cizí verze nebo tam vypsat to nějaký tabulky obě verze vedle sebe a dole odkaz na stránky v tom jazyce, a ve správci souborů by byly odlišný složky /cz/hlavni.???, /fr/home.???
wenne
Profil
pharaon.jh:
ahoj, díky za odpověď :) ale nebude vyhledávačům vadit, že úvodní stránka je dvojjazyčná? že by ji v českém a stejně tak i ve francouzském vyhledávání posunul níže?
pharaon.jh
Profil
tak to nevim jestli to bude vadit ale někde sem viděl že to je na jedný stránce, ale teď už nevím kde, a posunovat by se to nemuselo protože by se to napsalo do tabulky, a bylo by to vedle sebe ten text oddělený rámem <table border=1> a v tom php to nevim jestli je stejný kod na tabulky, a pak další řádek by byly odkazy na tu stránku v tom jazyce

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0