Autor Zpráva
janomajka
Profil
Mám na podpůrném webu jednoho e-shopu stránky, na které chodí z Googlu víc lidí než na stránky e-shopu, mám na těch stránkách větší obsah textu a odkazy na e-shop, ale nevím jestli návštěvník té stránky přejde na ten e-shop, tak mě napadlo, co kdybych tam dal automatické přesměrování? Nemohl by mě google penalizovat, nebo tuhle stránku vůbec neindexovat?

Děkuji za odpovědi
Davex
Profil
Přesměrování se nepenalizuje a stránka na cílové adrese se bude indexovat.

Jenom tam vyhledávač přestane posílat lidi, protože zmizí obsah, kvůli kterému tam chodili.
joe
Profil
janomajka:
To je docela špatná myšlenka. Proč máš tedy na podpůrných stránkách něco, co evidentně zajímá uživatele víc, než to co máš přímo na stránkách e-shopu?

(přesměrování by mohlo mít jen krátkodobý efekt, dokud by robot nenavštívil podpůrnou stránku znovu)
Plaváček
Profil
Co je to "podpůrný" web?
janomajka
Profil
Děkuji za odpovědi. Na podpůrném webu je jedna stránka, na které je shrnuta celá kategorie (zkušební páry kontaktních čoček) a je tam popis všech čoček z celé kategorie. Jinými slovy, co je v e-shopu na 5ti stránkách, je na podpůrném webu na jedné stránce, takže je to pro Google víc SEO. Je to nejčastější vstupní stránka z vyhledávače Google. Na stránce jsou samozřejmě odkazy na e-shop.
jenikkozak
Profil
Proč takovou stránku neobsahuje přímo e-shop?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0