Autor Zpráva
Fred
Profil
Myslíte si, že je možné zvýšit nýávštěvnost své stránky bombardováním našeptávače slovy na které máte optimalizované stránky? Proč se ptám, zase si zkouším co lidi hledají a dnes na písmeno n našeptávač nabízí na třetím místě nahe divky do 15 let ve vane-279x zadáno je přeci hovadina, aby tolik lidí hledalo přímo tuhle větu. Mám pocit, že jí tam někdo prostě zadal a každý další, kterému se tam objevila na ní kliknul. Otázka je za jaké období ty data v našeptávači jsou. Kdyby byla denní, tak by asi značně hnulo s návštěvností prostě zadat dostatečně často nějakou atraktivní a zároveň optimalizovanou větu na kterou by kdekdo kliknul. Tak se divím, že na to ještě někdo neudělal nějakého virtuálního hledače.
Timy
Profil
Fred
myslím, že je to průměr za týden.

Vyplatit se to může v případě, kdy máš třeba web o webdesignu a máš tam třeba slovní spojení "webdesign šitý na míru" a víš, že zrovna na tohle spojení bude tvůj web na prvním místě. Pak někdo, kdo hledá webdesign, zadá logicky webdesign, našeptávač mu vyhodí "webdesign šitý na míru" on na to (možná, snad) klikne a je u tebe. Takže se to podle mě může vyplatit.
Ondrej Podol
Profil
Imho myslím, že bombardování seznamu jedním dotazem ti moc nepomůže. Seznam si dle mého hlídá ip, který poslal ten či onen požadavek. To by tak mohli všichni "trošku" znalí seo a téhle díry nadzvednout mnohonásobně zobrazení na dané slovní spojení.
Fred
Profil
No na umělé vyvolání poptávky by se určitě vyplatilo pokládat dotazy z více IP adres, to by neměl přeci být problém. Spíš si myslím, že je to taková bezpečnostní SEO díra našeptávače, ale možná to mají nějak ošetřené.
BoB
Profil *
Ano, mají to ošetřené.
Tomik
Profil
BoB
Ehm... podělíte se s námi jak?
Acci
Profil
Fred
Bravo, dneska jsi na "nahe divky do 15 let ve vane" dostal na JPW 84 uživatelů ;)
Viz http://toplist.cz/stat/?menu=8&day=28&month=11&s=0&kdy=all&n=49306
Marty
Profil
Když jsem to kdysi krátce po spuštění našeptávače sledoval, zjistil jsem, že to mění po týdnu. Bohužel ale nevím, jestli je tomu tak i nyní.

Ovlivnit by to možná šlo, kdysi jsem celkem často vyhledával složitý dotaz a po pár dnech se začal oběvovat i v našeptávači.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0