Autor Zpráva
Skalla
Profil *
Dobrý den,

mam nabídku na propojení stránek - příklad nabyta.com

nabyta.cz
Pagerank 4/10, S – rank 50/100

Počet zpětných odkazů doménu: 204.321.


a mých .....

PR 3/10, S – rank 30/100
Počet zpětných odkazů doménu
149.445.



Jde o vzájemné propojení webů. Propojení by nebylo pro zákazníky nijak viditelné, jde de fakto o propojení na pozadí.

Oba weby podnikají ve stejném oboru.

Prosím o radu, zda v rámci spolupráce a udržení pozic - atd. mám na to přistoupit a nebo nikoliv.

V současní době mé stránky jsou na lepší pozici na netu na klíč.slovo než partnerské firmy.

Takže v podstatě zatím takovou výměnu nepotřebuji ?


Jejich návrh -

Navrhují dát na ně nabyta.com - jeden odkaz z úvodní strany mého webu přímo z nějakého textu, u mě např (to podtržené - židle - by byl odkaz) ... dodáváme ....židle

u nich by byl odkaz na můj web-

umístili by ho do rozevírací části, vydělají na tom oba weby určitě a další argument od nich je, že ... příklad nabyta.com --- je silnější takže oba weby posílí své pozice.

Dík

Skalla

Moderátor Chamurappi: Před otazníkem se nedělá mezera.
Amunak
Profil
Skalla:
Jde o vzájemné propojení webů. Propojení by nebylo pro zákazníky nijak viditelné, jde de fakto o propojení na pozadí.
V tom případě ne, protože to nebude mít žádný viditelný (kladný) efekt.

vydělají na tom oba weby určitě
To je dobře, že jsou si tím tak jistí.

umístili by ho do rozevírací části
To od nich není moc fér - pokud je to třeba schované přes CSS a rozbaluje se to Javascriptem, je docela možné, že to vyhledávače budou úplně ignorovat.

oba weby posílí své pozice.
Anebo neposílí a nic se nestane. Nebo klesnou. Co si od takového "spojení" slibujete? Jaký pozitivní efekt to má pro návštěvníky těch webů? Skutečně věříte, že vám to zvýší konverzi, nebo alespoň návštěvnost? Nebude to spíš tak, že vy budete posílat návštěvníky na (konkurenční?) web, a sami z toho nebudete mít nic, protože jejich odkaz na vás bude schovaný?
Skalla
Profil *
Dík.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0