Autor Zpráva
Radass
Profil
Zdravím, mám takový problém, jsem spíše začátečník co se týká kodování internetových stránek atp.
udělal jsem si stránku, v který je pár chyb (ano vím místo spanu jsem mohl používat div) některé css příkazy nemam v externím souboru a par dalších věcí... ale nechápu to proč mě najednou google nemůže najít, svojí stránku když byla ještě ve větší beta verzi google našel uplně v pohodě ale teď ani náhodou... zkoušel poupravit meta tagy , dále google AD link , roboty mám povolené , + par dalších Ad linku atd ale prostě mě google nenajde ani když zadám do vyhledávače celý název mé stránky... kdyby to dříve nešlo tak to pochopím ale předtím mě prohlížeč našel úplně v pohodě i PAR PPC kampaní jsem si udělal a prostě ne a ne ne maximalně najde google mojí FB stránku... díky za rady a omlouvám se za ten kod, který si budete prohlížet..stránka www.tipnasazky.cz budu rád za každou radu..


chtěl bych ještě dodat že mě google nenajde ani když zadám do vyhledávače celý název stránky.. nejde mi to abych vyskakoval uplně nahoře ale jde mi to aby mě ten google našel vůbec
Amunak
Profil
Já bych řekl, že tě najde
Anonymní
Profil *
Je stránka vůbec zaindexovaná? I když je stránka udělaná 100% správně nezobrazí se hned po publikaci v prohlížečích, chce to čekat pár dní, možná pár týdnů.
han5vk
Profil
Na slová "tip na sázky" mi našlo na siedmej priečke stránku www.tipnasazky.com. To nie si ty, alebo áno? Pri takomto výbere domény a názvu webu sa pravdepodobne delíš o väčšinu návštevníkov s tou druhou stránkou. Skôr než pozíciu v Googli by som ale riešil to, že (bez javascriptu) je stránka nepoužíteľná.

juriad: Než som stihol otvoriť nejaký odkaz v menu, uchvátili ma tie otváracie efekty, tak som si vypol JS a voila, na nič sa kliknúť nedá, nič nefunguje. Nemal som chuť skúmať tú stránku potom ešte s JS :)
juriad
Profil
Na té stránce není skoro žádný obsah. Co by Google měl hledat?
Stránky Google zná (má je zaindexované; viz [#2]), ale nejspíš si nemyslí, že jsou dostatečně kvalitní.

Na volný dotaz: „Naše společnost se zaobírá sportovními tipy“ tvé stránky vidím na prvním místě.
Na volný dotaz: „Proč sázet s námi?“ jsou někde v polovině druhé strany.

han5vk:
Ona je nepoužitelná i s JS.
pepperos
Profil
Jak psal Amunak, Google vás najde. Ale nezobrazuje vás na pozicích, na kterých byste si představoval. Já po zadání názvu webu na Google vaše stránky vidím: http://screencast.com/t/EPtXlDWNA. Takže jde spíš o nízkou autoritu stránek.
Radass
Profil
Děkuji moc za rady..já ty stránky mám spíše jen na informace.. používám spíše facebook proto jsou "nepoužitelné". A teda pro zvyšení autority musím poupravit texty? udělat h1 atp dle kličových slov?Nebo čím bych měl hlavně začít?Přejmenovat divy?
juriad
Profil
Radass:
Bude návštěvník spokojenější, když:
a) uděláš h1 či přejmenuješ divy? Je tedy pravdou, že kód stránky není oslňující.
b) napíšeš pěkný text, který dává smysl a návštěvník rád si ho rád přečte; plácnu: může rozebírat možnosti sázení na jednotlivé sporty.

Předpokládám, že cílem je vytvořit web, na který se lidé budou vracet, aby si přečetli o aktuálních tipech. Ono dostat se na stránky s tipy je také umění v tom efektním menu; musí se kliknout na to jediné správné místo. Očekávám, že na titulní stránce uvidím rovnou pár tipů s kurzem, nějaké analýzy. Pěkný by mohl být obrázkový návod, jak si založit účet, jak vsadit a jak zjistit, že jsi vyhrál/prohrál.

Zamysli se nad tím, co ta stránka má obsahovat, a co (ne)obsahuje teď.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0