Autor Zpráva
Stalker
AHoj,

mám osobní web: www.mcernak.cz a mám stejný obsah stránek na subdoméně www.beta.mcernak.cz - pro testování budoucích článků atp. + mám ukázku svého starého deisgnu na www.old.mcernak.cz.

Jak je to s indexací těchto sub-domén? Je lepší mít obsah jen jednou a duplicitní obsah kompletně smazat nebo stačí použít jen robots.txt nebo co s tím mám vlastně dělat? Nechci být nějak penalizován apod.

NIkdy jsem se o to nějak nezajímal, prostě píšu články :)
joe
Tak si nenech ty "neveřejné" stránky zaindexovat. Proč je máš přístupné? Například si je zahesluj.
Stalker
[#2] joe
To jsem nevěděl, že si je stačí nechat třeba zaheslovat a bude po "problému"
maks
Stalker:
stačí zakázat indexaci robotem. KAždopádně mít na webu třikrát (vlastně vícekrát, varianta s/bez www, možná i další) tentýž obsah je nesmysl.
Chamurappi
Reaguji na Stalkera:
Budoucí články si zahesluj, aby je nikdo nečetl, když jsou budoucí. Ukázka starého designu nepotřebuje žádné reálné články…

Nechci být nějak penalizován apod.
Penalizace by ti nehrozila, maximálně rozdrobení hodnocení, protože sám sobě konkuruješ.

Mimo téma: „V poslední době se můj pracovní život obrátil doslova o 360°.“ — víš, že 360° je celá otočka kolem dokola? Otáčená věc skončí ve stejném stavu, jako začala.
Stalker
[#4] maks
Pravda, změním to

[#5] Chamurappi
díky za info. Zahesluju to tedy :)

Mimo téma: Vidíš, takto jsem se nad tím nezamyslel. :) Příště napíšu jen o 359° :))
aDAm
Stalker:
většinou se uvádí o 180° jako že na druhou stranu ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: