Autor Zpráva
maks
Ahoj,

v Google mapách máme po vyhledání na název naší společnosti (nebo adresy) odkaz na naší firmu. Na naší adrese ale sídlí vícero firem a když přizoomujeme mapu blíže, jméno jedné (té, která je při zadání přesné adresy první) se objeví i v mapě.

Podle čeho Google tyto výsledky řadí? Jiná firma v mapě je uvedena také v případě, že vyhledáváme jen náš název a zobrazení je tak irelevantní.

Děkuji.
maks
Doplním ještě konkrétní příklad, pokud jsem to napsal nesrozumitelně.

Na Google mapách si dám hledat třeba "Initiative Media Prague s.r.o.". V místě jejich adresy je terčík, až potud v pořádku.
Když přizoomuji mapu blíže, vidím v místě terčíku nápis "Hit Fitnes Flora", což se mi nelíbí, měla by tam být tato společnost. Jak se toho dá dosáhnout?
ninja
Mně to na tento dotaz zobrazuje 2 vaše zápisy: Chrudimská a Thámova. Obojí jsou ale automatické, poloprázdné zápisy ze Zlatých stránek. Nejdříve tedy získejte ověřením adresy zápisy pod sebe, špatný případně smažte, doplňte co nejvíce údajů, nahrajte fotky, propojte se svým webem a profilem Google+. Pak vyčkejte několik týdnů až měsíců, situace se změní. Proces můžete také urychlit získáním recenzí v rámci Google Places.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: