Autor Zpráva
Klára
Profil *
Mám stránky na WZ uspořádané tak, že v základním adresáři je pouze index.html a pak několik adresářů, kde jsou uložené další stránky (mám tam několik různých témat). Před několika dny náhle přestal fulltextový vyhledávač Seznamu nacházet stránky z adresářů a vidí pouze index.html - tam je ale pouze rozcestník, takže je mi to nanic. Zkouším to tak, že hledám výraz "morrigna" (adresa je morrigna.wz.cz ). Předtím to našlo téměř všechny stránky. U Jyxa nebo Googlu ten problém není.
Má někdo podobný problém?
Poradíte mi, co s tím? Asi změnit strukturu adresářů nebo si koupit doménu .net, ale každopádně asi budu muset změnit všechny odkazy co na mě ukazují...
Díky Klára
Leo
Profil
A proc by vas mel na slovo morrigna (at uz to znamena cokoliv) kdyz na vasem webu o nem nemate zadne informace? Leo
Klára
Profil *
Protože je to v adrese - neříkám, že by měl, ale nacházel. O tohle slovo nejde. Jde mi o slovo etnologie, na které mě to nacházelo a teď nic.
Leo
Profil
Proste nejak zmenili system hledani, do Seznamu clovek nevidi... Leo
Klára
Profil *
Dobře, když pominu možnost banu za nekalé praktiky, což je v mém případě blbost, tak asi změnili. Teď se snažím zjistit, jestli se někomu stalo něco podobného a tedy jestli je to problém pouze u WZ nebo jestli u všech webů ignorují již druhou úroveň adresářů. To se mi prostě nezdá možné.
Většina lidí mi chodila na stránky skrz Seznam, tak se snažím, aby mě zase "viděl".
Jirin
Profil
Zdravim v senzamu se nachazite, viz: http://search.seznam.cz/?w=etnologie+site%3Amorrigna.wz.cz&mod=f-p-1-s -c&r=&ie=iso

to ze jste se propadala ve vysledcich je u seznamu velmi caste:-(
Klára
Profil *
Díky moc, tak přece...
Ještě dotaz - pro mě je důležité, aby to našlo především úvodní stránku (tu, co se jmenuje pouze Studium etnologie) a ne nějaké rozvrhy a podobně. Tu najdu, pokud kliknu na hledat další výsledky ve světě. Je to tím, že jsem nespecifikovala jazyk? Ale to u žádné. Tím ty všechny trable začaly - přestalo to ukazovat na Studium etnologie a začalo na rozvrhy, čímž se to logicky začalo propadat. U Jyxa to bylo něco podobného, ale zase se to spravilo a odkazuje na tu úvodní stránku.
Klára
Profil *
Tak jen na konec anabáze bych chtěla dodat, že už je to v pořádku. V neděli jsem do stránek doplnila jazyk, nevím, jestli to pomohlo. V úterý jsem si prohlédla výsledky na "studium etnologie", všech několik set výsledků, našla jsem ty nejnesmyslnější odkazy (např. na hru Alone in the Dark), ale ne moje stránky. Ve středu dopoledne jsem to zkusila, a lup ho, druhé místo, jako předtím (konkrétně úvodní stránku).
Sečteno a podtrženo, asi bylo WZ nedostupné, když tam šel robot nebo nevím. Byla to zbytečná panika, měli jste pravdu, že se stává...přesto díky všem, kdo mi odpověděli.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0