Autor Zpráva
it47
Profil
Ahojte,

chcem propagovat jednu novu android aplikaciu a chceme sa spytat, ako je to najlepsie?

Moje hlavne otazky:
1.) Da sa cez Facebook reklamy cielit len pro ludi, co su prave cez Android zariadenie?
2.) Da sa cez Google Adwords reklamy cielit len pro ludi, co su prave cez Android zariadenie?

Potom mi napadaju vseliake recenzie na mobilnych weboch. Co dalej? Poznate nieco efektivne?

Vopred dakujem velmi pekne, urcite je tu vela skusenych v tomto.
Marschmallow
Profil
it47:
1.) Myslím, že Facebook bude úspěšnější
2.) U Google Adwords by to mohlo také zabrat, ale reklamy se zobrazují různě

Tím různě jsem myslel, že to bude na více stránkách, ale s celkovou nižší návštěvností (nehodlám to prosazovat) těch stránek.
it47
Profil
Marschmallow:
ale ako u facebooku dokazem cielit len na android zariadenia? Taku moznost tam nevidim.
pcmanik
Profil
it47:
Najlepšie napísať redakciám či vám neurobia recenziu, kľudne aj zahraničným ak máte aplikáciu preloženú.
Len je otázne či sa jedná o natoľko novú a zaujimavú aplikáciu, že vám spravia reklamu zadarmo.
it47
Profil
pcmanik:
jasne, o tomto viem :)) len mi ide o nieco "platene", tak aby nesli impresie zbytocne von.
ninja
Profil
it47: Cílít pouze na uživatele androidu reklamou na Facebooku jde myslím pouze přes API, tato možnost není dostupná ani v Poer Editoru.

V Google Adwords je možnost cílení naopak snadná.
Cody
Profil
Najdí cílovku, zjistí kde se pohybuje a tam na ni zaměř všechny relevantní a přínosné kanály propagace.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0