Autor Zpráva
Janys
Profil *
Dobrý den, poradíte mi prosím ... ?

Mám pocit, že můj web www.bigbazar.cz je nějakým způsobem blokován ve vyhledávačích.

Ať zkouším vyhledávání na jakékoli slovo (bazar, inzerce), na které mám udělanou optimalizaci (obsah, klíčový slova a titulky) tak nikde odkaz na server nenajdu. V google webmaster tools mám zavedené sitemap, v GWT je i vidět četnost indexace, ve zdrojovém kódu nemám žádné chyby, prostě vše se zdá v pořádku.

Na googlu ani na seznamu web prostě nenajdu.

Je možné někde zjistit zda není web v nějakých blacklistech ?

Poraďte mi prosím jak situaci napravit ... díky všem
Fisir
Profil
Reaguji na Janyse:
Jak dlouho web běží? Nejspíš si budeš muset počkat, nicméně v indexu je. Máš dostatek zpětných odkazů? Nepoužíváš náhodou nějaké příliš přehnané SEO triky?
Janys
Profil *
Jako doména je zaregistrovaná 08.11.2004, sice mezi 2011 a 2012 na webu nebyla žádná presentace, v současném stavu web běží od 1.3.2013

Zpětných odkazů pár bude, nevím kolik je dostatek ...

O žádných přhnaných SEO tricích nevím, úvodní stránku mám myslím si bohatou na klíčová slova, jediné co tak k odkazům a obrázkům přidávám title také s klíčovými slovy ...

Ve zdrojovém kódu mi akorát svítí chybně hlavička <DOCTYPE, tu jsem teď už opravil, ale že by to mělo až takový význam na vyhledatelnost si nemyslím ...

Díky
jenikkozak
Profil
Web asi nijak penalizován není. Problém je v tom, že obě uvedená klíčová slova jsou hodně konkurenční, a proto není snadné na ně získat dobré umístění ve výsledcích vyhledávání.
Tím, že „nacpete“ zvolené slovo několikrát do titulku a popisu stránky i do všech atributů title, není zaručeno, že se pozice zlepší. Kdyby tomu tak bylo, stačilo by vyhledavači spočítat, kolikrát která stránka obsahuje slovo „bazar“ v titulku, a podle toho weby řadit.

Doporučuji cílit na méně konkurenční fráze.

jediné co tak k odkazům a obrázkům přidávám title také s klíčovými slovy
To nepomůže.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0