Autor Zpráva
david78
Nebol som si istý, kam zaradiť túto otázku, ale zaujíma ma to a z hladiska SEO, aj čo sa hostingových služieb týka. Ide o to, že podľa whois.smartweb.cz je doména, ktorú som si tam vložil alias pre subdoménu poskytovateľa hostingu. Aký to môže mať význam, zmysel? Nejde samozrejme o duplicitný obsah. Na uvedenej subdoménie nieje nič, resp. "Forbidden You don't have permission to access / on this server."
Nejde o taký ten hosting zdarma, kde máte svoju adresu vo forme mojweb.hosting.com, ale je to takto: mojweb.com je aliasom pre volačo.hostingovaspolcnost.com
Davex
V podstatě je to nedůležitá informace a pro SEO to nemá žádný význam.

Například pro doménu www.jakpsatweb.cz se vypíše:
IP adresa pro www.jakpsatweb.cz je 217.11.242.19
www.jakpsatweb.cz je alias pro xhost.viwefix.cz

Kde xhost.viwefix.cz je jméno serveru, které se dá zjistit přes reverzní DNS záznam pro IP adresu 217.11.242.19.

Jinak tamní slovo alias je matoucí, protože obvykle se za alias považuje doménové jméno vedoucí do stejného prostoru s jiným doménovým jménem, což není tento případ.
david78
Davex:
Jinak tamní slovo alias je matoucí, protože obvykle se za alias považuje doménové jméno vedoucí do stejného prostoru s jiným doménovým jménem, což není tento případ.
Diki, presne to bol dôvod, prečo som sa na to pýtal.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: