Autor Zpráva
radim7
Profil *
Dobrý den,
potřeboval bych poradit. Bude mě penalizovat Google nebo Seznam za to, když skryji na stránce část textu interního odkazu?

<a href="interní odkaz" class="link-style3"><span>Půjčka bez doložení příjmů</span> Více &raquo;</a>

Kde přes css (externí soubor) má <span> hodnotu display:none

Klíčové slovo „Půjčka bez doložení příjmu“ chci mít schované a na tlačítku mít napsané jenom slovo Více >>.
Pokud, by to vyhledávače penalizovali … tak budu muset použít odkaz „Půjčka bez doložení příjmů – více informací“ což se mi z estetického hlediska moc nelíbí.

Díky za info
ProbablyYes
Profil
Instrukce od Googlu

„Když budete vyhodnocovat své stránky a zjišťovat, zda obsahují skrytý text nebo odkazy, zaměřte se na vše, co není jednoduše viditelné návštěvníkům stránek. Položte si otázku: Obsahují stránky nějaký text nebo odkazy, který je určen jen vyhledávačům a ne návštěvníkům?

Veškerý skrytý text však za klamavý nepovažujeme. Pokud na stránkách například používáte obsah, ke kterému vyhledávače obtížně získávají přístup (například JavaScript, obrázky nebo soubory Flash), můžete přístupnost svých stránek zlepšit použitím popisného textu.“
Bubák
Profil
radim7:Pokud bude klíčová část textu schovaná, tak je jasné, jak se vyhledávače zachovají.

tak budu muset použít odkaz ‚Půjčka bez doložení příjmů – více informací‘ což se mi z estetického hlediska moc nelíbí.
Ale můžeš si části odkazu nastylovat podle svého, třeba „Půjčka bez doložení příjmů“ jako běžný odkaz a „Více >>.“jako tlačítko.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0