Autor Zpráva
GunnerV3
Profil
Dobrý den, chci se zeptat jestli je nějaká možnost jak nastavit klíčové slova hlavní stránky a podstránky tak aby google našel tuto podstránku tak jako seznam.cz. Nebo jestli je to otázka jenom zaindexování google a chce to čas. Za jakoukoliv radu budu rád.

Naše firma nabízí čtyři produkty a jedná se teď především o klíčové slovo - solární ohřev vody - chtěl bych aby google vyhledat stránku www.mega-sunshine.cz/solarni-ohrev-vody/ a místo toho vyhledává hlavní stranu www.mega-sunshine.cz která ma dané slovo o polovinu menší rank a v umístění je až na třetí straně

V chrome prohlížeči se mi stane když kliknu na stranu www.mega-sunhsine.cz/solarni-ohrev-vody/ tak potom a mam ji v historii prohlížení tak se mi zobrazí při dalším hledání klíčového slova solární ohřev vody na 3-4 pozici na první straně.

Nemáte někdo radu jak upřednostnit tuto podstranu před hlavní stránkou na toto klíčové slovo???
Moderátor jenikkozak: Každý další otazník za tázací větou je nadbytečný.
Martin Kolčaba
Profil
... která ma dané slovo o polovinu menší rank a v umístění je až na třetí straně
kde jste tohle zjistil? Nejspíš to bude jen nesmysl z nějakého SEOmatu.

Nemáte někdo radu jak upřednostnit tuto podstranu před hlavní stránkou na toto klíčové slovo???
řešením může být například získání odkazů přímo na danou stránku a úprava obsahu hlavní stránky vs stránky se solárním ohřevem vody.

Ale Google na daný dotaz nejspíš zobrazuje různým uživatelům obě stránky, některou méně, některou více, nebo možná obě stejně, možná na daný dotaz zobrazuje i jiné stránky vašeho webu. To můžete dohledat v Google Webmaster tools. Je potřeba brát v potaz personalizaci výsledků hledání - že vám Google zobrazuje nějaké výsledky neznamená, že je zobrazuje všem.
GunnerV3
Profil
Martin Kolčaba:
Dík za rady a vysvětlení, dostal jsem se ke špatně postavenému webu a všichni čekají hned zázraky. Bohužel se mi to nedaří ideálně optimalizovat a spíše teď nevím kterou cestou se vydat. Takže děkuji za každou radu. Spíš sem se chtěl zeptat jakým směrem upravit ty stránky aby se takto moc nekryly. a dík za článek o seomatech
Plaváček
Profil
GunnerV3:

Zkuste nadobro opustit SEO Servis, jen vám plete hlavu. A zkuste si přečíst třeba tento hezký článek: http://vyhledavace.info/clanky/245/kolik-klicovych-slov-se-vejde-na-jednu-stranku

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0