Autor Zpráva
Tomáš123
Profil
Zdravím, potreboval by som vedieť, ako dostanem svoju stránku vo vyhľadávačoch čo najvyššie, je nutné prepisovať kód. Čo je potrebné urobiť, aby som sa tešil s top pozície? Ďakujem za odpovede.
SwimX
Profil
Tomáš123:
Je třeba zaplatit Googlu a Seznamu, pak budeš nejvýš!
_es
Profil
Tomáš123:
Môžeš začať napríklad tu: SEO.
Alebo, hľadaj termín „SEO“.
Tomáš123
Profil
_es:
Diki _es, teraz asi trepnem blbosť: Na to aby boli stránky na prvom mieste stačia sémantické elementy a výstižný title?
lionel messi
Profil
Tomáš123:
na to aby boli stránky na prvom mieste stačia sémantické elementy a výstižný title?
Dobrý titulok je základ, čo sa týka sémantiky, tá má taktiež svoj význam, ale nepreháňal by som to.
Bubák
Profil
Přečti si třebas pokyny pro webmastery od Googlu.
Abys byl první, tak snad i dnes platí, že musíš být lepší, než ostatní.
_es
Profil
[#4] Tomáš123
„Na to stačí“, aby ich vyhľadávač ohodnotil ako najzaujímavejšie pre hľadajúcich. Okrem toho, rôznym hľadajúcim sa môže zobraziť rôzne poradie, takže neexistuje jednoznačne definované „prvé miesto“. Tvoj dotaz je v štýle „ako s čo najmenšou námahou čo najviac zarobiť“.
Tomáš123
Profil
_es:
Tvoj dotaz je v štýle ‚ako s čo najmenšou námahou čo najviac zarobiť‘
Nie, môj dotaz je, ako čo najmenej platiť, je mi jedno, či prekopem kód, alebo niečo iné, samozrejme nie som škrob, čo nedá ani cent-dám ale nie zbytočne.

lionel messi, Bubák:
Ďakujem vám za zdroje a postoj voči veci.
_es
Profil
[#8] Tomáš123
Možno ani nemusíš platiť nič, len dať na stránky nejaký zaujímavý obsah. Žiadne zazráčné „prekopávanie“ neexistuje.
Tomáš123
Profil
_es:
A sme doma...opäť je tu otázka o čom písať. Ale ja už viem o čom, to nemusíme riešiť.

Žiadne zazráčné ‚prekopávanie‘ neexistuje.
To som rád

Ďakujem za rady.
Martin Kolčaba
Profil
pěkně a stručně to napsal Marek Prokop - http://www.sovavsiti.cz/weblog/189/3-prvni-vety-o-seo

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0