Autor Zpráva
divady
Profil
dobrý den,
mam takovej dotaz.
webová stránka se mi skláda z částí hlavička prostředek stránky, pata.
hlavička a pata stránky je na všech podstrankách stejná mění se puoze její obsah.
ted mi bylo doporučeno aby pro každou podstránku byly vygenerovany jený meta tagy, jen že jak mám tu hlavičku pokaždé stejnou tak mám i stejné meta tagy, nešlo by to nějak udělat, abych mohl pro každou stránku mít jiný obsah meta tagu?aniž bych musel zrušit automatické skládání stránky?
Chamurappi
Profil
Reaguji na divadyho:
Jestli máš hlavičku všude stejnou, to máš i stejný <title>? To bych viděl jako mnohem větší problém, než stejné <meta> značky.
Co se <meta> značek týče, bavíme se jen o description, nebo i těch zcela bezvýznamných?

aniž bych musel zrušit automatické skládání stránky?
Skládej nějak lépe.
divady
Profil
Chamurappi:
ano title mam také stejné
myslím spíše keywords, než description.
stránka byla právě už tak naprogramovaná, programoval ji někdo přede mnou a nezabýval se SEO optimalizací.
tak jsem se chtěl zeptat jestli by to nešlo vyřešit nějak jinak, nějakym skriptem (nejspíš blbost),
stránka byla vytvořena na nette,
Erik Webr
Profil
Meta keywords už několik let pro pro nás důležité vyhledavače (Google, Seznam) nevyužívají (byly zneužívány k "SEO spamu"). Důležitější je opravdu meta description, který se často zobrazí jako popis stránky v přehledu výsledků vyhledávání (SERP). Dobře napsaným description můžeš zvýšit míru prokliku na svoji stránku.
Ale jak psal Chamurappi, title je nejdůležitější.

Každopádně to bude chtít buď přeprogramovat nebo přejít na nějaký CMS (Wordpress, Joomla, Drupal).
divady
Profil
děkuji moc za rady

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0