Autor Zpráva
Marcela
Profil *
Ahoj, mám 4 weby s podobným zaměřením, mohu je navzájem prolinkovat, nebude to bráno jako nějaká nekalá technika? Kdybych odkazovala z článku na webu 1 na článek na webu 2 a z jiného článku na webu 1 na článek na webu 3, a zpět z webů 2 a 3 zase z jiiných článků na jiné články na webu 1. Nebude to vyhledávačům nějak vadit? Díky moc předem za všecky odpovědi.
Plaváček
Profil
Marcela:

Ptáš se špatně. Správně formulovaná otázka má znít takto: Má prolinkování nějaký smysl pro mé čtenáře (návštěvníky)? Pokud ano, udělej to.
Marcela
Profil *
Myslím že pro návštěvníky by to mělo význam také, např, web1, článek o morče angorské, odkaz na web2 příslušenství pro zvířata, článek krmivo pro angorské morče. Odkaz z web2, z článku pelíšky pro morčata na článek na webu 1, morče coronet, s textem tento pelíšek je vhodný pro morče tohoto typu. A tímto způsobem prolinkovat 4 weby. Odkaz z webu 1 na web 2 by vždy vedl na stránku jinou než ze které by vedl odkaz zpět z webu 2 na web 1.
Plaváček
Profil
Marcela:

V uvedeném popisu nevidím nějakou zásadní chybu. Jen mě napadá - když píšeš o morčeti angorském, proč je článek o krmivu pro něj na jiném webu? Nebylo by logičtější mít všechny podstatné informace pohromadě?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0