Autor Zpráva
snazimse
Profil
Zdravím všechny mám stránky,nové,

a seznam.cz mi je nezaindexoval ve fulltextu ,tak jsem ji tam ručně přidal.
Další den už byly stránky indexované s názvem domény první na první straně.
A další den,už tam nebyly,tedy bez indexace.Takhle se mi to stalo už dvakrát.
Přidám,den to tam je, a další den to tam zase není.

Neví někdo co s tím?Mám to řešit,nebo mám počkat,jak to bude dál?
PS:Na googlu vše ok.

Děkuji všem!
jenikkozak
Profil
Rozhodně bude přínosné, když uvedeš, o jakých konkrétních stránkách je řeč.
grimword
Profil
zadej do vyhledávání, co to udělá?

site:domena.cz
LudekBrno
Profil
snazimse:
mám stránky,nové
Ve výše uvedeném se skrývá odpověď. Vyhledávače rozhodují samy, jestli a kdy nové stránky zaindexují a to zejména na základě kvality zpětných odkazů a obsahu. Prostě musíš čekat. Seznam o stránkách už ví, občas na ně mrkne a až mu budou připadat dostatečně zajímavé, tak je zaindexuje. Ty se jen snaž plnit web zajímavým obsahem a shánět kvalitní odkazy.
Martin Kolčaba
Profil
těžko říct, když nám neřeknete o jaký web jde.
snazimse
Profil
Web nechci na veřejném webu uvádět,ale už je to ok.Nevím co s tím bylo.Díky všem!
CZghost
Profil
snazimse:
Pokud se bojíš robotů, tak zdejší odkazy mají atribut rel="nofollow".
janbarasek
Profil
snazimse:
Web nechci na veřejném webu uvádět
Takže ty chceš být dohledatelný, abys měl více návštěv a pak se bojíš, kdyby ti tam náhodou někdo přišel? Jsi vskutku zajímavý charakter.

A další den,už tam nebyly,tedy bez indexace.Takhle se mi to stalo už dvakrát.
Třeba ti je robot kanonizoval, protože tu stránku vyhodnotil jako nevýznamnou nebo jako stránku s podobným obsahem.
Trejpa
Profil
CZghost:
Pokud se bojíš robotů, tak zdejší odkazy mají atribut rel="nofollow".
Co má rel společného s tím, že při hledání konkrétní stránky se najde i tato diskuze?

Dám příklad: Tady je uvedená adresa stránky, kterou čistě náhodou vyhledávače nezobrazují. Při zadání názvu stránky najdou vyhledávače mezi prvními výsledky téma této diskuze. Při síle diskuze ve vyhledávačích bych věřil tomu, že na hledaný výraz může vyhledávač upřednostnit diskuzi před samotnou stránkou, která je příliš mladá nebo obsahuje nějaké SEO prohřešky.

Jako začínající autor stránky bych nestál o to, aby vyhledávače místo (nebo vedle) mé stránky nacházeli diskuzi, ve které jsem, třeba i někdy dávno, projevil neznalost. To kazí důvěryhodnost a potenciálně i obchody.
jenikkozak
Profil
Trejpa:
Při zadání názvu stránky najdou vyhledávače mezi prvními výsledky téma této diskuze.
- Mezi prvními je hlavně proto, že tato stránka samotná měla zakázanou indexaci. V opačném případě by byla mezi druhými.
- Na tak vysoké pozici se ti zobrazuje díky personalizaci výsledků.
- Problémem není adresa uvedená v odkaze, ale v anchor textu.

Jako začínající autor stránky bych nestál o to, aby vyhledávače místo (nebo vedle) mé stránky nacházeli diskuzi
Web začínajícího autora lidé obvykle nehledají pomocí zadání adresy jeho webu do prohlížeče. A i kdyby ano, mají zájem přejít na jeho web. Ne jakousi diskusi.
Trejpa
Profil
jenikkozak:
Nechci zbytečně odbíhat, snazimse však už obecnou odpověď dostal.

Na tak vysoké pozici se ti zobrazuje díky personalizaci výsledků.
Pochopitelně vyhledávám anonymně z různých prohlížečů.

Web začínajícího autora … mají zájem přejít na jeho web. Ne jakousi diskusi.
Zvláště malé a neznámé obchodníky si lidé prověřují, než jim svěří peníze. Diskuze o firmě (její webové adrese) je pro zvědavce jako dělaná.
jenikkozak
Profil
Kdybych byl věděl, že snaha se něco naučit zhoršuje pracovní vyhlídky, k zápisu do první třídy by mě táhli násilím.
Pokud by snazise v krátké době nabízel své služby v oblasti vyhledavačů, nemá soudnost. Na druhou stranu bych nestál o to pracovat pro zákazníka, který by mě odsuzoval za to, že jsem se snažil získat nové poznatky.

Výše jsi uvedl odkaz na jinou stránku této diskuse. Při hledání té zkrácené adresy na Googlu se v SERPu toto vlákno (do kterého píšu) neobjeví. Odkaz neškodí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0