Autor Zpráva
snazimse
Profil
Zdravím,

tak jsem zase znechucen z toho co google dělá,jednak mění title,v description,ne vždy uvede description,jaký tam má být,jako občas se mi zdá,že předvádí psí kusy.A teď řeším problém,jak přinutit google,znova zaindexovat daný web,jako kdyby byl nový,poslal jsem ve webmaster tools novou sitemap,ale zaindexoval jen něco a staré odkazy stejně tam stále nechal,+ tedy vyrušit neplatné odkazy 404.
Tuším,že by to měl sám vyrušit ,ne? Ale za jak dlouho? + Dá se to vyřešit ve Webmaster tools ? + Také mi zaindexoval,stránku,která nikdy vůbec neexistovala,což jsem vůbec nepochopil apd.

Děkuji všem
Martin Kolčaba
Profil
1. Google nemůže měnit title stránek vašeho webu, nemá jak. Pokud myslíte odkaz snippetu, je zcela na Googlu, jak na vás odkáže. Nikde není řečeno, že to musí být právě textem vašeho title. To, že často právě jím odkazuje je věc jiná.
2. Google nemůže měnit description vašeho webu, nemá jak. Může jej uvést ve snippetu, ale nemusí. Pokud usoudí, že místo něj je vhodné ve vztahu k dotazu vybrat nějaký jiný úryvek ze stránky, zobrazí ten.
3. Google nemá jak zaindexovat stránku, která nikdy neexistovala. Tudíž pokud se objevila v indexu, zjevně existovala.


Neexistující stránky, které hlásí 404, vyhodí. Ale až po nějaké době, typicky v řádu dnů či týdnů. Pokud jste zrušil starou strukturu URL a bez přesměrování ji nahradil jinou, nejspíš jste nepostupoval správně.
Google neindexuje weby jen na základě sitemap, důležitější je, aby daný web za indexaci vůbec stál. Více k tomu těžko říct, protože opět jako v jiné diskuzi chcete konkrétní radu ke konkrétnímu webu pro konkrétní situaci (k webu který má být dohledatelný ve vyhledávači a na nějž chcete vodit návštěvy), ale odkaz na web nedáte. Jako by to bylo něco tajného.
snazimse
Profil
Souhlasí s vámi,jste asi odborník,špatně jsem se vyjádřil,jednalo se o snippety ve vyhledávání,jasně ,že fyzicky na serveru mi to nemůže změnit.

Pokud jste zrušil starou strukturu webu a bez přesměrování ji nahradil jinou, nejspíš jste nepostupoval správně. Tím myslíte co?
Nepostupoval správně?

Jinak rozumím,a velmi Děkuji!
Martin Kolčaba
Profil
snazimse:
Pokud jste zrušil starou strukturu webu a bez přesměrování ji nahradil jinou, nejspíš jste nepostupoval správně. Tím myslíte co?

pardon, chtěl jsem napsat "strukturu URL", ne "strukturu webu".

Z jakého důvodu jste měnil URL adresy stránek?
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na snazimse:
Nauč se citovat, využívej formátovacích možností diskuse.

„Tím myslíte co?“
Možná něco takového: Redesign může zabíjet SEO

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0