Autor Zpráva
tazatel
Profil *
V hlavním menu webu mám položku Aktuality, mířící na stránku /aktuality. Na té stránce je jen několik odkazů ve tvaru /aktuality?aktualitaid=1 - /aktuality?aktualitaid=xx
Nechci zobrazovat stránku prázdnou. Můžu si nějak uškodit, když v hlavním menu místo odkazu na /aktuality bude vždy přímo odkaz na poslední přidanou aktualitu, tzn. /aktuality?aktualitaid=111?
Kde vidím riziko: měnící se adresa v hlavním menu. Při neměnícím se textu odkazu.
Martin Kolčaba
Profil
sice moc nerozumím jak přesně vám to funguje a proč to funguje právě takhle, ale z pohledu SEO vám změna cíle odkazu v menu neuškodí.
tazatel
Profil *
Je to stránka, kde je historie nějakých aktualit, které v čase přibývají. Když je nějaká aktualita rozkliknutá, vypíše se. Když není, zobrazí se jen jejich seznam v postranním menu, hlavní sloupec pro obsah zůstane prázdný. To je současný stav uprostřed vývoje. Uvažuju, čím ten prázdný prostor vyplnit. Můžu tam dát posledních x aktualit v té formě, že tam z každé bude prvních 100 znaků, můžu to řešit určitě i jinými způsoby. To co jsem popsal, mě napadlo teď.
Za nepřehlednou formulaci se omlouvám, možná je to teď srozumitelnější. Odpověď jsem si přečetl, děkuju.
Micruss
Profil
Udělat podmínku, jestli nějaká data jsou na daném ID, pokud ne tak ať to vypíše seznam těch aktualit ne?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0