Autor Zpráva
monarcha
Profil
Udělal jsem si takovou webovou vizitku a protože by samozřejmě vyhledávač vůbec nevěděl, která bije, vložil jsem ještě všechny použité texty z flashe do divu, který je skrytý. Jak se na to díváte?
bitbit
Profil
IMHO to není klamná technika, kdyby to kontroloval člověk, tak by to pochopil. Jenze robot je robot, ale display:none to neni, takze robot by to nemel povazovat jako skryty text.
monarcha
Profil
např. robot na seznamu to zaindexoval. Ale přece jen to asi není úplně nejčistší způsob...
izsak
Profil
Preto by to malo byť ako alternatívny text (fallback) v <object>, čiže textová náhrada Flashu. Tak by to bolo sémanticky správne a nie len pre roboty ale aj pre ľudí, čo nemajú flash.
monarcha
Profil
izsak O tom jsem nikdy neslyšel:/
Radek Hrabůvka
Profil
Stačí se podívat na http://www.jakpsatweb.cz/html/objekty.html
monarcha
Profil
jsem se na jakpsatweb koukal, akorát že blbě..
takže podle této stránky by to mělo vypadat takhle:
<object>

<param blablabla....>
...
a tady bude ten alternativni text
</object>

Tímhle způsobem to v IE pofrčí, ale Opera nebo FF zobrazí jen ten text i s naistalovaným flashplayerem.
další způsob, který mě napadá je:
<object>

<param blablabla....>
...
<embed blablabla />
<noembed>
a tady bude ten alternativni text
</noembed>
</object>

U tohoto způsobu je jisté (odzkoušel jsem si to), že se text nezobrazí. Otázkou je, zda to bude robot chápat...
Yuhů
Profil
robot to bude chápat
monarcha
Profil
jj, tak dík;)
nakashi
Profil
Jen pozor na to, že standard XHTML použití elementu embed a noembed nepřipouští.
viz. http://interval.cz/clanek.asp?article=3184
Timy
Profil
nakashi
no, já jsem element <embed> nenašel v žádné specifikaci html (pokud jsem se nepřehlédl). Pokud vím, tak je to původně výmysl netscapu. Tudíž by to tedy nebylo validní ani v html, ale o to tady nešlo, to už jsme trochu mimo.
Zdyk
Profil *
Koukněte prosím na tyto stránky- www.plastovaokna.kvalitne.cz. - firma Lock.
V jejich zdrojovém kódu - keywords jsou použity - názvy - klíčová slova - konkurenčích firem Vekra, Oknoplastik.
Jde o spam?
Pokud třeba na Googlu napíšete klíčové - slovo - Oknoplastik, vyleze vám i Lock.
Mimochodem stránky Lock jsou na klíčové slovo - plastová okna na provní straně Seznamu a Googlu.
Dobrá seo a nebo je v tom něco jiného ?
Radek Karban
Profil
Proč nepouzit nazvy konkurentu, v tom vam nic nebrani. META Keywords ale uz google myslim nepouziva, alespon jsem nezaznamenal zadny rozdil v pozicich s a bez tohoto meta tagu.
Petra
Profil
Zdyk: Meta Keywords nejenom že vyhledávače obvykle neberou v úvahu, navíc kdyby brali, nestačil by jim výskyt klíčového slova pouze v keywords, muselo by to být i jinde na stránce. A i kdyby nemuselo, z jednoho klíčového slova tohoto charakteru se na přední místa dostat moc nejde.

(Mimochodem já teda nevidím ani ta slova v keywords, ani to že by se na ně umisťovali)

Na objevování ve vyhledávačích na název konkurence je asi nejlepší dát si tam na ní reklamu.

Dobrá seo a nebo je v tom něco jiného ?
Spíš špatná SEO u konkurence.

P.S.: pro nové dotazy se zakládají nová témata.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0