Autor Zpráva
Petr Benes
Profil
Čau, trochu jsem to tu projížděl a nic sem nenašel. Tak snad toto "téma" i vhodně umístim :)
Jde o to, že se stáří mé domény pravidelně cca po dvou dnech vynuluje.... nevím co s tím. (stránky prběžně upravuji, ale s doménou nic nedělám).
Domenu si vždy zaregistruji na archive.org/web
A pak si webky pravidelně kontroluji na seo-servisu a stáří domény dosáhne vždy max dvou dnů a pak se anuluje. Nerozumim tomu.

Plus teda když už jsem se rozepsal tak stránku mam v html4.1 všechno mam zaškrtaný zeleně stránka neobsahuje vložené stylování a nemohu se přehoupnout přes 99% :D Hýml.

Moderátor Petr ZZZ: Titulek „Stáří domény“ nevystihoval podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
jenikkozak
Profil
Seo-servis je velmi pochybná služba. Zapomeň, že existuje, a věnuj se zkvalitňování obsahu svého webu. Uživatelé i vyhledavače to ocení.
Marschmallow
Profil
Petr Benes:
Zkoušel jsi WHOIS databázi?
.cz - cz.nic
.com a další - whois.com
Petr ZZZ
Profil
Petr Benes:
nemohu se přehoupnout přes 99%
Vycházel bych z toho, že hodnotící algoritmus je záměrně udělaný tak, aby dosáhnout 100 % bylo (téměř) nemožné, protože to generuje podobné otázky jako ta tvoje a pomáhá to provozovateli Seo-servisu svůj „SEO-web“ zviditelnit. :-)

Jestli je doména stará a Seo-servis tvrdí, že je mladá, pak je Seo-servis polámaný. Pokud ti skutečně záleží na tamním hodnocení (které má ve skutečnosti se SEO málo společného a navíc ti tamní stránka s hodnocením konkuruje ve vyhledávání přesně na tvoje klíčová slova), měl by ses ptát tam, proč to mají porouchané.
Petr Benes
Profil
jenikkozak:
Tak díky seo-servisu tu stránku pořád upravuju... baví mě předhánět se s ostatníma, pokud ale existuje jiná varianta sem s ní.

Marschmallow:
Ted nevim jestli sme se tak uplně pochopili. Pročtu to.


Petr ZZZ:
Dobrá úvaha s prvním bodem :)

No ona je mladá cca 4dny - snad to tedy bude na jejich straně.
Plaváček
Profil
Petr Benes:

Tak díky seo-servisu tu stránku pořád upravuju... baví mě předhánět se s ostatníma

Tož to tě čeká ještě dlouhá cesta: http://seo-servis.cz/source-zdrojovy-kod/10510816 :)
Petr Benes
Profil
Plaváček:
:D
_es
Profil
Petr Benes:
Vedľa poľa na písanie textu máš odkaz Pojednání o zbytečnosti SEOmatů, asi si si ho nevšimol, oplatilo by sa ti to prečítať.

Tak díky seo-servisu tu stránku pořád upravuju... baví mě předhánět se s ostatníma, pokud ale existuje jiná varianta sem s ní.
Skús trebárs nejakú veštkyňu. To ti stačí hocijaký automatizovaný stroj, generujúci nejaké hausnumero, na to, aby si podľa neho menil stránku?
Petr Benes
Profil
_es:
Nevšiml, zajímavé čtení.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0