Autor Zpráva
robbie
Profil *
Zdravím,
napadlo mě pokud má někdo řekněme 500 stránek webu a někdo jen 3 stránky, tak musí mít logicky ten s větším webem větší šanci se lépe umístit na lepších pozicích ve vyhledávači, jako ten s malým webem. Opravte mě, pokud přemýšlím špatně. Děkuji za reakci
Meldo
Profil
Na jedno konkretne klucove slovo ani nie. Kazda stranka sa berie v podstate samostatne.
Martin Kolčaba
Profil
ano i ne. Záleží na tom, co ony 3 stránky nebo 500 stránek obsahují a zda to lidé nějak hledají. "Lépe se umístit" může znamenat X různých věcí. Vaši úvahu by to chtělo rozvést a dotáhnout do konce. Podobné úvahy na téma "co by kdyby" jsou ale většinou absolutně zbytečné.
drevokocur
Profil
Lepšie je mať 3 kvalitné ako 500 nekvalitných. Ja trávim napr. veľa času tým, že vyhadzujem (znižujem počet) stránky z indexu.
jenikkozak
Profil
drevokocur:
Každopádně je lepší mít 500 kvalitních než 3 nekvalitní.
Ale jestli vždy platí i to, co jsi uvedl, si nejsem úplně jist. Řekl bych, že to nemusí být ve všech případech pravda.
Cody
Profil
robbie:
Uvažuješ samozřejmě správně. Nenech se odradit salónními hláškami. Pro každou skupinu synonymických klíčových slov je dobré mít vstupní stránku. Čím víc jich bude, tím větší máš šanci na přivádění návštěvníků z vyhledávačů. Pokud nemáš vstupní stránku obsahující klíčová slova, vyhledávače pna ni nemohou vodit návštěvy. Samozřejmě platí co tu řekli pánové přede mnou. Obsah a kvalita. Takže někdy 3 kvalitní a obsahově bohaté stránky jsou lepší než 500 SEO stránek. Ale v obecné rovině máš pravdu a nesouhlasím s Martin Kolčaba, že podobné úvahy jsou zbytečné. Rozvíjí kreativní myšlení v SEO. Takže jen tak dál a držím palce. Klidně zase napiš:-)
petrxxx
Profil
robbie:
Máš hotovou analýzu klíčových slov? Kolik jich máš v seznamu? Do kolika témat je dokážeš sloučit?
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na Codyho:
...nesouhlasím s Martin Kolčaba, že podobné úvahy jsou zbytečné.
Já bych si dovolil s Martinem Kolčabou souhlasit v tom smyslu, že je zbytečné rozjímat, zda 500 je víc než 3, protože tohle je snad jasné nejpozději od druhé třídy ZŠ, a dále v tom smyslu, že místo úvah o počtu stránek je lepší nějakou tu stránku vytvořit. :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0