Autor Zpráva
filis
Dobrý den,
uvažuji o podobném řešení ukončení stránek starého projektu a přivedení lidí na projekt nový jako je zde: http://www.anglickydvur.cz/cs/ (překryvná vrstva s cílem převést uživatele na jiný web).

Nevím, ale, jaký to může mít dopad na indexaci starého projektu ve vyhledávačích - starý projekt má na má klíčová slova dobrou relevanci a nerad bych o tyto pozice přišel.

Přemýšlím také o 301 přesměrování, ale zase bych tím zabil obsah na původní stránce (která může sloužit jako referenční).

Jaký je Váš názor?
SpatnaKlavesnice
Profil *
Otevřel jsem tu stránku, vidim zatmavenou plochu a uprostřed nápis Get Flash player. Takže bych u tebe jako zákazník skončil.
Jestli chceš lidi dostat na svůj web, použij přesměrování hlavičkou 301 Moved Permanently.
filis
Díky za reakci - můj web to není a flashem bych to asi nedělal. Jde spíš o dopad na vyhledávače - jestli nepenalizují web za to, že vlastně obsah skrývá za nějakou překryvnou vrstvu?
LudekBrno
filis:
Jistě, jedním z největších prohřešků vůči vyhledávačům je to, že na webu existuje obsah, který vidí jen vyhledávače a pro skutečné návštěvníky je skrytý. Takže takto určitě nedělat!
Erik Webr
Jak to má ale vyřešen anglickydvur.cz, tak je to podle mě v pořádku. K tomu originálnímu obsahu se lze dostat zavřením toho překryvného okna.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: