Autor Zpráva
mitr
Profil
Zdravím,

poslední dobou se mi stala taková věc.
Mám eshop k němu mail na doméně eshopu a k tomu mailu i Facebookový profil. Zde končí na jedné straně spojení.

Potom mám soukromý mail, kde nic nechodí z eshopového mailu a k tomuto soukromému mailu mám Facebookový profil.
Poslední dobou mi facebook začal nabízet na svém soukromém mailu lidi z eshopu a ne jednoho, ale hned několik a správných.

Moje otázka je, stalo se Vám někomu něco podobného?
Opravdu netuším kde Facebook tyhle data bere? :O

Jediné spojení obou facebooků a mailů je ověřovacím telefonním číslem.
Co mne napádá že jsem trvale přihlášen na soukromý Faceobok a mám tak otevřený eshop mail a Facebook by tak nějak musel sledovat data. Nepředpokládám, že by Google předával data Facebooku.

To bylo jen takové téma na zamyšlení, vrtá mi to hlavou :)
mimochodec
Profil
mitr:
Nepředpokládám, že by Google předával data Facebooku.

Naopak to funguje automaticky - google má přístup k informacím FB, protože android nebo chrome. Nechce se mi věřit, že by to FB "nezobchodoval" a neřekl si o něco výměnou. Aby si člověk domyslel, co ze soukromí jednoduše prozradí sám, to chce jistou dávku představivosti.
Erik Webr
Profil
Pokud máte na e-shopu vloženu nějakou fb fíčuru (like, share, ...) a zároveň jste přihlášený, tak fb si vás zapamatuje stejně jako ostatní, co na váš e-shop chodí. A pak v rámci spojování lidí na základě nějaké podobnosti (návštěva stejného webu), vám je nabídne k přátelství. (Moje doměnka)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0