Autor Zpráva
autoalku
Profil *
Dobrý den,

než jsem vložila tento dotaz, pečlivě jsem prošla diskuse, zda někde již není zodpovězený.
Máme tři měsíce starý web www.autoalku.cz, který je na klíčová slova jako názvy rubrik nebo názvy nabízených produktů nedohledatelný ve vyhledávačích seznam.cz a google.cz. Vím o chybě, že není vyřešeno přesměrování autoalku.cz --- www.autoalku.cz. Může se jednat o zásadní chybu ?
A dále jsem se chtěla zeptat na řešení názvů jednotlivých rubrik, produktů z hlediska procházení a vyhodnocení pro vyhledávače.
Nadpisy H1, H2 jsou řešeny jako odkazy. Může toto být problém ?
Děkuji
Joker
Profil
autoalku:
Nadpisy H1, H2 jsou řešeny jako odkazy. Může toto být problém ?
Asi ne, ale na tom webu jsem to nezaznamenal.

je na klíčová slova jako názvy rubrik nebo názvy nabízených produktů nedohledatelný ve vyhledávačích seznam.cz a google.cz
Dohledatelný je, jen není vysoko.
Příčinou bude, že ten web je nový, předpokládám na něj nevede moc odkazů z důvěryhodných webů a ani tam není moc textu, který by šel indexovat.

Z pohledu uživatele mi vadilo, že se web dlouho načítá. To bude způsobené velkým množstvím vložených prvků a velkou velikostí stránky.
mimochodec
Profil
Joker:
Z pohledu uživatele mi vadilo, že se web dlouho načítá.

Která stránka? Mně tohle obecně dost vadí, ale tady to nepozoruju. A to přesto, že ta úvodní stránka má 1 MB.
autoalku
Profil *
Děkuji za odpověď. Tzn. budovat kavlitní zpětné odkazy a doplnit obsah.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0