Autor Zpráva
JanVydra
Profil *
Má seznam.cz personalizované vyhledávání jako google? Když zadám v seznamu klíčové slovo, jsou moje stránky většinou na prvním místě, ale návštěvnost tomu jaksi neodpovídá. Je možné že je na 1 místě vidím jen já protože je třeba sám občas navštěvuji?
Martin Kolčaba
Profil
ne, Seznam.cz nemá personalizované vyhledávání.

Když nám řeknete, o jaké slovo a web se jedná, a jak jste došel k tomu, že "návštěvnost neodpovídá", možná někdo bude umět říct víc. Je totiž možné, že:
a) dané slovo není tak hledané, jak si myslíte
b) dané slovo je hledané tak, jak si myslíte, ale váš výsledek pro ně není relevantní nebo zajímavý
c) na dané slovo nejste "většinou na prvním místě"
d) vše je v pořádku
Erik Webr
Profil
Nízká návštěvnost může být způsobena i nevhodným titulkem stránky, popisem, nízkou hledaností klíčového slova a pod.
quatzael
Profil
JanVydra:
Má seznam.cz personalizované vyhledávání jako google?
Myslím, že tohle zdůvodňoval přímo Ivo Lukačovič tím, že by to narušilo předvídatelnost vyhledávání. Kdyby ta personifikace byla založena na cookies, tak by se mohlo stát, že by jsi si v práci něco na seznamu vyhledal po zadání určitého klíčového slova a doma večer bys to už potom na svým počítači nemusel vůbec najít. Což by vedlo hodně k zbytečnému confusion (sorry, nenapadá mě lepší slovo česky)..
ProbablyYes
Profil
JanVydra:
http://search.seznam.cz/stats?q=klíčové slovo

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0