Autor Zpráva
Martin Weis
Profil
Dobrý den,
při pokusu o provedení exportu zpracovaných dat v SEO nástroji Google Refine nereaguje kliknutí na žádný v nabídce nabízený formát " (na Windows 8.1 64 bit IE 11) tudíž jsem se pokusil nejprve zvolit "Aligne to Freebas´s schemas" a následně po "Save And Load" po zvolení "Sign into Freebase to enable loading" se objeví lišta s upozorněním "do you want to open or save www.freebase.json from 127.0.0.1?". nicméně pokud zvolím "Open" objeví se "How do you want to open this type of file (.json)?" v IE to otevřít nelze. Omlouvám se, pokud sem dotaz nepatří, zajímalo by mě jaký je správný postup či existuje jiný způsob exportu dat z Google Refine.
Cody
Profil
Doporučuju pracovat v Cjrome, tam žádný problém s exportem není (Win 8.1 64bit). Malé doplnění jemhuje se to OpenRefine a není to SEO nástroj.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Codyho:
Piš prosím česky.
Chrome snad umí JSON nějak rozumně zobrazit? Už by bylo na čase, aby se to prohlížeče naučily, XML hezky ukázat umí.
Jestli neumí JSON zobrazit hezky naformátovaně, tak je to pro běžného smrtelníka skoro srovnatelné s tím, že se nabídne ke stažení (což očividně dělá Explorer).
Cody
Profil
Chamurappi:
Export projektu - tedy dat z OpenRefinu - na to není třeba zobrazování JSONu. Viz http://awesomescreenshot.com/09844nnr67, alespoň tak jsem dotaz pochopil. Proto předpokládám možný problém v prohlížeči a navrhuji použít Chrome.

Sorry za překlepy, nezkontroloval jsem si to po sobě.
Martin Weis
Profil
Cody:
Malé doplnění jmenuje se to OpenRefine a není to SEO nástroj.
Omlouvám se za moji předchozí nepřesnost. Od doby vzniku open source projektu, který byl pojmenován OpenRefine je tento nástroj i nadále často nazýván Google Refine,
SEO nástroj to také není, vím že slouží k získávání, čištění a úpravě dat tudíž omlouvám se i za tuto nepřesnost.
Zkusil jsem dle rady provést načtení v prohlížeči Google Chrome a zobrazil se zdrojové kód počínající chybou {"stack":"oauth.signpost.exception.OAuthCommunicationException: Communication with the service provider failed: tak jak je na screenshotu zde: https://docs.google.com/document/d/1isk0EqFDoPBsLXF_NmgTiEN8pNLjF9IhC5cMLjNZsXs/edit?usp=sharing
Jak dál postupovat, nebo co je provedeno nesprávně? Chamurappi Co by jsi doporučil použít za prohlížeč?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0