Autor Zpráva
Michalek
Profil
Zdravím,

když na goolu dám něco hledat, začne se mi načítat stránka s výsledky (mám jich tam 100); většinou zjistím, že jsem se zeptal blbě a začnu dotaz přepisovat (stránka se mezitím načítá).

Po načtení stránky (stále přepisuji dotaz) se do políčka "co vyhledat" javacriptem vrátí původní hodnota a můj přepsaný nehotovoý dotaz jde do háje. Snad jste mě pochopili.

Může mi někdo prosím vysvětlit, proč to google dělá?
fotohans
Profil
a můžeš ty nějak rozumně vysvětlit proč necháváš Google dál hledat když víš že jsi to napsal blbě ???
tak to stopni a napiš dotaz znovu nee ??

je logický že po překreslení stránky tam bude původní dotaz aby bylo jasno co jsi vlastně vyhledal :-)
Michalek
Profil
Jedno kliknutí navíc :-) Dnešní populace je strašně líná.
Teď vážně: Já si to nikdy neuvědomím, prostě začnu psát další dotaz a nevšimnu si, že stránka ještě není celá načtená.

Nevím, imho by stačila hodnota value="dotaz" a ne po onloadu to zase přepsat javascriptem...
Huggi
Profil
mno v opere bys to mel jednoduchy gesto smer nahoru je Stop..takze kdyz bys mysi pohnul k tou prepsani zaroven bys to mohl stopnout..:)
Yuhů
Profil
> Může mi někdo prosím vysvětlit, proč to google dělá?

podle mě proto, že nedělají uživatelské testování, nebo ho nedělají na pomalejších linkách
Michalek
Profil
Huggi
Což o to, ve firefoxovi to jde taky, ale pořád je to o jeden pohyb navíc :-)

Yuhů
512 není asi pomalá linka, ale já jsem prostě rychlej jako blesk a stihnu začít přepisovat než se všech 100 výsledků načte.

Díky za rady a reakce.
error414
Profil
Michalek
Ja myslel ze google jich vypisuje 10.
habendorf
Profil
Ja myslel ze google jich vypisuje 10.

Google jich vypisuje tolik, kolik mu řekneš.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0