Autor Zpráva
Martin07
Profil *
Ahoj, čím to může být, že na klíčové slova "Ubytování Dolní Morava" jsem vždy na první stránce, webmaster tool rika prumerna pozice 9.

ale na maps.google.cz kdyz toto vyhledam tak me to neoznaci, a kdyz ano tak jenom cervenou tecku ne jako ostatni ubytovani:-) to se ridi cim, i profil google+ mam?

jeste se jedna o http://apartman-cardovi.cz/

Dekuji
veredico
Profil
Ahoj, v mem prohlizeci jsi na cca 9te pricce...

Abys videl aktualni pozici, tak si stahni nejaky jiny prohlizec, ve kterem bez obav muzes mazat historie, cookies, atd...

Jednoduse cista instalace ti "ukazuje" aktualni pozici...

Google totiz funguje tak, ze ti ukazuje na prvnich prickach to co nejcasteji hledas... v tvem pripade tvuj web...
Martin07
Profil *
Tady nejde na jake pozici jsem, ale o to ze se na to stejne klicove slovo na google mapach nezobrazim, i kdyz si myslim ze v normalnim vyhledavani jsem docela vysoko...

dik
Cody
Profil
A zápis v Google Maps máte?
Martin07
Profil *
Ano myslim ze ano protoze na klicove slovo primo nazvu apartmanu me to nalezne (apartman Cardovi)
_es
Profil
Martin07:
Keď si prepneš zobrazenie do starého zobrazenia máp, tak tam sa nájdeš - funguje tam stránkovanie vo výsledkoch vyhľadávania. V nových mapách je len 10 výsledkov (alebo som neprišiel na to, ako tam funguje stránkovanie).
Milkys
Profil
Martin07:
Mají na to vliv i kategorie, které si zvolíte při zadávání nebo editaci záznamu.
zetor22
Profil
kde najdu ten katalog google maps?? nebo jak tam můžu přidat zápis nebo ověřit jestli tam můj web je?
Petr ZZZ
Profil
Tož Gůgl vo tem sám cosi píše: Jak dostat svou firmu zdarma na Google
zetor22
Profil
na toto jsem klikl asi před 3 dny, když sem to viděl jako reklamu na nějakém webu.... vytvořil jsem tam stránku, ale napsalo mi to, že se nebude zobrazovat, protože je duplicitní se stránkou, kterou už na google+ nějaký čas máme... ale na google maps stále náš web není :-(
Petr ZZZ
Profil
Já ti asi moc nepomůžu, sám s tímhle zkušenost nemám, jen jsem našel stránku, která mi připadla, že řeší přesně tvůj problém, protože je tam mimo jiné řeč právě o těch mapách. Tak je asi buď někde chyba, nebo to prostě jen nějaký čas trvá. Na tom Google+ se zápis do map nedá udělat dodatečně? Anglická verze té právě odkázané stránky taky nepomůže?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0