Autor Zpráva
Pavel Kocián
Profil
Dobrý den,
můj dotaz je zda má z pohledu SEO význam umísťovat na stránku Tagy. Aktuálně to u mě funguje takhle:
1.mám stránku, ale tagy ji doplním o další vhodná klíčová slova viz:http://solarnisystemynaohrevvody.cz/solarni-ohrev-vody-obecne
2. tagy mi vygenerují další odkazy např:http://solarnisystemynaohrevvody.cz/component/tags/tag/86-slunecni-kolektory
3.požívám jooomlu, takže k nově vygenerovaným odkazům dělám nové titulky, keywords, description pak stránku udělám jako canonical na původní adresu z které jsou metatagy vytvořeny.

Otázka zní, jestli mi Tagy pomůžou ve vyhledávání - nebot rozšíří web o další url odkazy, a nebo jsou úplně k ničemu a mám je smazat a nemořit se s hodinovým vyplnováním titulků apod u nově vytvořených URL??

Děkuji za odpovědi
Marschmallow
Profil
Pavel Kocián:
Můžou Ti pomoci, vyhledávač takto lépe pozná další stránky.
Pavel Kocián
Profil
Marschmallow:
Můžou Ti pomoci, vyhledávač takto lépe pozná další stránky.
Ještě bych rád zeptal zda je ten můj postup správný tedy. Všechno nově, titule,keyw.,descr., i canonical.
Díky
Jan Kozák
Profil
Pavel Kocián:
Na svůj web štítky nedávejte. Pokud chcete jednotlivé stránky lépe prolinkovat, přidejte odkazy do textu nebo za ním odkažte na články, které se zabývají stejným tématem. Váš web není tak velký, aby na něm měly štítky pro člověka jakýkoliv praktický význam, je to jen rušivý prvek.

Nově vytvořené stránky žádný nový obsah nemají, jsou to prakticky jen duplicity. Další titulky a „descriptiony“ vám na nic nebudou. Nevymýšlejte deset podobných popisků, které se budete křečovitě snažit od sebe nějak odlišit. Napište pro konkrétní obsah jeden title a popisek pořádně a přiřaďte jej konkrétnímu článku.

Metatagy keywords se používaly asi dva roky. Před sedmnácti lety, což byl webový pravěk. (Ty hodnoty jsem si vycucal z prstu, ale je to hodně podobně.) Nemá vůbec žádný smysl je vyplňovat.

Link canonical nepoužíváte správně. Na nově vytvořené stránce máte dva s různými adresami.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0